Hakkımızda | ÖMEROĞLU NAKLİYAT

Hakkımızda

hakkımızda

ÖMEROĞLU NAKLİYAT

ÖMEROĞLU NAKLİYAT 1990 senesinde İstanbul’un Maltepe ilçesinin Küçükyalı mahallesinde ilk olarak evden eve nakliyat alanında hizmetler vermeye başlamış ve daha sonra şehirler arası nakliyat ve eşya depolama hizmetlerini kaliteli bir şekilde vermek için yola koyulmuştur. Bugüne kadar sayısız müşterisine hizmet vermiş olan nakliye firması bu alandaki başarısını titiz, ve düzenli çalışmasına bağlıdır. Her müşterisine aynı kalitede hizmet veren Ömeroğlu Nakliyat hiçbir zaman güvenilirliğinden taviz vermemiştir. Profesyonel ekibi ve donanımlı malzemeleriyle nakliye sektöründe kalıcılığı yakalamayı amaçlayan evden eve nakliyat firması tecrübeli elemanlar yetiştirerek daima müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Geniş araç filosu ve yeterli eleman kadrosuyla İstanbul’un tüm semtlerinde her an hizmet vermeye hazır bir şekildedeir.

Ömeroğlu evden eve nakliyat ekibi, içerisinde farklı alanlarda uzmanlaşmış elemanlarla bir evin gerekli tüm işlerini yapabilmektedir. Elektrikçisiyle elektrik işlerini (avize bağlantıları), tesisatçısıyla beyaz eşyaların bağlantılarını, marangozlarıyla dolapların montaj ve demontajını ve ambalajcısıyla mobilyaların ve sökülen dolapların paketlenmesini yapmaktadırlar.

Ömeroğlu Nakliyat firmasının başarısının en önemli etkenleri;

Kaliteli Hizmet 99%

Güven 99%

Tecrübe 90%

Titizlik 100%

 

kadıköy nakliyat

Kadıköy Şubesi

(Kadıköy Evden Eve Nakliyat)
maltepe nakliyat

Maltepe Şubesi

(Maltepe Evden Eve Nakliyat)
kartal nakliyat

Kartal Şubesi

(Kartal Evden Eve Nakliyat)
pendik nakliyat

Pendik Şubesi

(Pendik Evden Eve Nakliyat)

Birkaç gün önce eşya depolama hizmeti aldım. Eşyalarımızın hepsi streç ve köpüklü naylonlarla sardılar ve depoya götürdüler. Bende depoyu görmeye gittim. Depoları geniş, tek odalı ve hiyjenikti. Eşyalarımın zarar görmesinin imkanı yoktu. İçim ferah bir şekilde evime döndüm. Ekibin hepsine çok teşekkür ediyorum.

Hülya A.

( Müşteri )

Ömeroğlu evden eve nakliyat ile taşındığım için çok mutluyum. Eşyalarım hiç zarar görmedi. Tüm eşyalarım sarıldı, dolaplarım söküldü ve güzelce kamyona taşındı. Ekibin hepsine çok çok teşekkür ederim.

Derya Y.

( Müşteri )

Evden eve nakliyat hizmeti için ÖMEROĞLU NAKLİYAT'ı tercih ettim. Nakliye ekibi evime gelip eşyalarımın hepsini sardılar ve özenle taşıdılar. Hizmetlerinden dolayı ömeroğlu nakliyata teşekkür ederim.

Gökhan Ö.

( Müşteri )

REFERANSLARIMIZ