Hizmetler | ÖMEROĞLU NAKLİYAT

Hizmetler

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Ömeroğlu nakliyat Maltepe evden eve nakliyat firmaları arasında tecrübeli eleman kadrosu ve sunmuş olduğu hizmetlerin kalitesi bakımından en çok tercih edilen evden eve nakliye firmasıdır. Müşteri memnuniyeti gayesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat ve diğer taşımacılık hizmetlerinde 20 yıllık deneyimli geçmişiyle bugüne kadar sayısız müşterisine hizmet vermiş olan ÖMEROĞLU NAKLİYAT, profesyonel ekibi ve son teknoloji araçlarıyla kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler arası taşımacılıkta daima en güvenilir ve en tanınmış firma olarak nakliye işlemlerini zamanında ve sorunsuz gerçekleştiren Ömeroğlu evden eve nakliyat, bu zamana kadar Türkiye’nin her bölgesine çeşitli ebatlardaki araçlarıyla hizmet vermiştir.

Eşya Depolama

Eşya depolamaya ayrıca özen gösteren firma, tek odalı steril ve güvenlik sistemleriyle donatılmış geniş depolarında hizmet sunmaktadır. Rutin olarak dezenfekte edilen ve havalandırılan depoları sayesinde eşyaların hasar görmesi imkansız hale geliyor.