fenerbahçe evden eve nakliyat

Fenerbahçe evden eve nakliyat yaklaşık olarak 30 yıllık evden eve nakliye ve taşımacılık firmasıdır. Evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra eşya depolama, ofis iş yeri taşıma, asansörlü nakliyat, kurumsal taşımacılık, parça eşya taşıma, şehirler arası nakliyat, askılı tekstil taşıma gibi daha birçok taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firma sunulan tüm taşıma hizmetlerinde misyon olarak daima müşteri memnuniyetini benimsemekte ve kaliteli ayrıca titiz hizmetler sunmaktan taviz vermemektedir.

Fenerbahçe mahallesinin kentsel dönüşüm projesinden çok fazla yararlanması nedeniyle bu mahallenin evden eve nakliyat talepleri aşırı derecede artmıştır. Artan talebi dengelemek amacıyla Fenerbahçe nakliyat firmalarından olan Ömeroğlu Nakliyat tanınan ve popüler bir nakliyat firması olması sebebiyle tüm imkanlarını kullanmıştır.

İstanbul gibi büyük bir şehirde Fenerbahçe mahallesi yaşam kalitesi en fazla olan semtlerden biridir. Bu bölgede yaşayan insanlar alacakları hizmetin daima en kaliteli olmasından yanadır. Bu noktada Fenerbahçe evden eve nakliyat firması Ömeroğlu Nakliyat devreye giriyor. Dinamik eleman kadrosu ve en yeni ekipmanları ile bu bölgede ikamet eden müşterilerine talep ettikleri hizmeti sunmaktadır. Hiçbir masraftan kaçınmayan Fenerbahçe nakliyat sunmuş olduğu uygun fiyatlarla da müşterilerine yardımcı olmakta ve uygun fiyata kaliteli hizmet almalarını sağlamaktadır. Nakliyat ekibi içerisindeki her bir eleman eviniz için gereken tüm işlemleri yapabilme yeteneğine sahiptir. Ayrı bir marangoz ve tesisatçı yardımıyla ayrı bir hizmete gerek duymadan bir taşınma ile tüm ev işlemleriniz zamanında yapılır.

fenerbahçe nakliyat firmaları

Fenerbahçe evden eve nakliye ekibinin tüm hizmetlerde geçerli genel bir politikası vardır. “kaliteli hizmet = müşteri memnuniyeti” anlayışı ile hizmet veren firma ekibi daima düzenli ve tertipli çalışmaktadır. Taşınma işlemlerini mümkün olduğu en kısa sürede pratik çalışma stratejisiyle tamamlayarak müşterilerinin değerli vaktini almamaktadırlar. Ekip tarafından sunulan birincil taşımacılık hizmetlerinden olan evden eve nakliye hizmeti daima belirli sıra ile aşamalar şeklinde sunulmaktadır.

Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmet yöntemi

1.) Eşyaların durumunun tespiti için ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti verilir.
2.) Eksper vasıtasıyla nakliye ücreti netleştirilir, kullanılacak olan ambalajlama malzemelerinin miktarı belirlenir ve hangi ebattaki nakliye kamyonu ile hizmet verileceği saptanır.
3.) Taşınma tarihinde en az 5 kişiden oluşan evden eve nakliyat ekibi tüm ev eşyalarınızı paketlemeye başlar. Paketleme tamamen bittikten sonra eşyaların kamyona dikkatlice taşınma aşamasına geçilir. (Eşyaların ayrıntılı olarak nasıl paketlendiğini öğrenebilmek için lütfen firma ile irtibata geçin.)
4.) Tüm eşyalarınız kamyona yerleştirildikten yeni evinize geçilir. Yeni evinizde eşyalarınız düzgünce ve dilediğiniz şekilde yerleştirilir. Mobilyalarınızın montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın ve avizelerinizin bağlantıları da yapıldıktan sonra ( duvar delme veya duvar montajı yapılmamaktadır. ) evden eve taşınma işleminiz tamamlanmış olur. Güle güle oturun.

Fenerbahçe nakliyat fiyatlandırma tekniği

Fenerbahçe evden eve nakliyat daima aynı fiyatlandırma tekniği üzerinden müşterilerine fiyat verir. Fenerbahçe nakliyat fiyatları en genel şu unsurlara bağlı olmakla birlikte başka etkenlere bağlı olarak ta değişebilmektedir;

Eşyaların miktarı
Kat durumu
Asansör durumu
Kamyonun binaya yanaşma mesafesi
Taşınma mesafesi
Alınacak hizmetin kalitesi

Daha ayrıntılı bilgi almak için Fenerbahçe nakliye firması ile iletişime geçebilirsiniz. Fenerbahçe nakliyat ile taşınmaya karar verdiğiniz takdirde hızlı olup dilediğiniz tarihe randevu oluşturabilirsiniz. Unutmayın ki ilk arayan randevuyu alır. Aynı gün içerisindeki randevular dolduğunda başka güne randevu almak zorunda kalabilirsiniz. Sultanbeyli evden eve hizmetlerimiz için de sizlere sultanbeyli evden eve nakliye firmasını öneriyoruz.

Fenerbahçe Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Fenerbahçe evden eve nakliyat fiyatları 1200 ₺ ile 3000 ₺ arasında, eşya miktarına bağlı olarak değişmektedir.

Fenerbahçe evden eve taşıma hizmetiniz neleri kapsar?

Paketleme, toplama, de-monta ve montaj işlemlerini kapsamaktadır. Ayrıca avize ve beyaz eşya bağlantıları da yapılmaktadır.