küçükyalı evden eve nakliyat firmaları

Küçükyalı evden eve nakliyat; 1990 yılında Küçükyalı Mahallesinde kurulan ilk başlarda sadece bu semtte ve bu semte yakın yerleşkelerde hizmet sunmuş olan, günümüzde ise neredeyse İstanbul’un tüm semtlerinde profesyonel hizmetler veren evden eve nakliyat ve depolama firmasıdır. Misyonlarının başında daima titiz ve kaliteli hizmetler vermek olan Küçükyalı nakliyat firması müşteri memnuniyetinden hiçbir zaman koşullar ne olursa olsun taviz vermemektedir. Küçükyalı Ömeroğlu Nakliyat bugün değişik ebatlardaki nakliye kamyonlarıyla ve çok çeşit paketleme malzemeleriyle tüm ev ve kurum taşımalarını rahatlıkla yapabilmektedir. Tecrübeli elemanlardan oluşan ve pratik nakliye ekibi ile evinizi hayal ettiğiniz şekilde taşıtabilirsiniz. Yoğun nakliye istekleri sebebiyle dilediğiniz tarihte taşınabilmeniz için bu yazıyı burada bırakıp iletişim bölümünden firma ile irtibata geçerek uygun zamana randevunuzu alabilirsiniz.

küçükyalı evden eve nakliyat

Küçükyalı evden eve nakliyat firmaları arasında seçim yapmakta zorlanıyorum diyorsanız birde ÖMEROĞLU Evden Eve Nakliyat firmasına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Hiç kimse güvenemeyeceği firmalara eşyalarını emanet etmek istemez. Emin olun ki Ömeroğlu Nakliyat ekibi ile tanıştıktan sonra güven probleminiz ortadan kalkacaktır. Ekip içerisinde bulunan marangoz, elektrikçi ve paketlemede uzman elemanlar ile evinizi DÖRT DÖRTLÜK bir şekilde taşıtacaksınız. Küçükyalı nakliye firması ekibinin önceliği titiz bir hizmet sunarak müşterilerinin yakın akraba ve eş dostlarına “Ben en iyisini seçtim size tavsiyem ömeroğlu!!!” demelerini sağlamaktır.

Küçükyalı Ömeroğlu Nakliyat firması ile taşınma konusunda mutabakata vardığınızda firma tarafından sizlere düzenli ve aşamalı bir şekilde şu sırayla hizmet sunulacaktır;

küçükyalı evden eve nakliyat hizmet aşamaları

1.) Dilerseniz firma sizlere ekspertiz hizmeti sunarak eşyalarınızın miktarını belirler ve bu doğrultuda daha net bir nakliye fiyatı sunar.
2.) Kararlaştırdığınız tarihte Küçükyalı nakliyat ekibi evinize gelip tüm eşyalarınızı paketlemeye başlar. Dolaplarınız sökülür, avizelerinizin bağlantıları sökülür, beyaz eşyalarınızın musluk ve gider bağlantıları açılır ebatlarına uygun paketleme malzemeleriyle ambalajlanır.
3.) Tüm eşyalar dikkatli bir şekilde kamyona yüklenir ve yeni evinize doğru yola çıkılır.
4.) Yeni evinizde eşyalarınız istekleriniz doğrultusunda odalara yerleştirilir. Dolaplarınız kurulur ve avizelerinizin bağlantıları yapılır.(Kancalar hazırsa!) Beyaz eşyalarınızın bağlantıları yapılıp tüm eşyalarınızın teslim edilme işlemi gerçekleştirildikten sonra taşınma işleminiz sona erer.

küçükyalı nakliyat

Genel olarak iyi bir ekibe ve kaliteli ekipmanlara sahip olan Küçükyalı nakliyat şirketleri tarafından bir evden eve nakliyat hizmeti bu şekilde verilir. Sizlerde Küçükyalı Ömeroğlu Nakliyat firmasını tercih ediyorsanız elinizi çabuk tutup en yakın tarihe randevunuzu oluşturabilirsiniz

Küçükyalı ÖMEROĞLU Evden Eve Nakliyat
“think better, move better!!!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir