maltepe evden eve nakliyat

Merkez olarak İstanbul Maltepe ilçesi Küçükyalı semtinde bulunan Ömeroğlu Maltepe nakliyat firması 1990 yılında Yunus ÖMEROĞLU ve kardeşleri tarafından kurulmuştur. Bölgenin güvenilir adreslerinden biri olan Maltepe nakliyat taşıma hizmetinin ilk aşamasından son aşamasına kadar verdiği hizmetleri en yüksek kalitede tutarak müşteri memnuniyetini her zaman ön plana koymuştur. Emekli ve öğretmenlere özel indirim paketleri sunan firmanın öncelikleri arsında daima bir müşteri bin müşteri sloganıyla hareket etmek en önemli esastır. Çalışmalarını büyük özen ve titizlikle yürüten firma geniş araç filosu ve çağın teknolojilerine ayak uyduran ekipmanları ile lokasyonun en çok tercih edilen firmalarının başında yer almaktadır.

Kentsel dönüşümün ilk başladığı yerlerden biri olan Maltepe bölgesi taşımacılık faaliyetlerinin hareketlenmesine olanak sağlayarak Maltepe nakliye firmalarının odağı haline gelmiştir. Özellikle bu hareketlilik korsan nakliye fiirmalarının ortaya çıkmasına neden olarak müşterilerin nakliyeclere olan güvenini sarsmaya başladı. Bu noktada Maltepe nakliyat verdiği sigortalı hizmet sayesinde güvenilir taşımacılık sağlar. Firma ile anlaşma sağlandıktan sonra sizlere bir sigorta poliçesi verilerek eşyaların ufak bir kırılma veya çizilmeye uğraması durumunda bu belge devreye girer ve verilen zayiat onarılır.

Maltepe nakliye firması ile iletişime geçtikten sonra firmadan eşyaları görmesi için bir ekip gönderilmesini isteyerek daha sağlıklı biri hizmet almanız sizin avantajınıza olacaktır. Eşyaların eksperler tarafından değerlendirilip nasıl bir hizmet verileceği, ne kadar malzeme ve eleman gerektiği konusunda fikir sahibi olunur. Taşıma günü ekip evde bulunan mobilya, koltuk takımı ve beyaz eşyaları kalın patpatlara sararak ambalaj yapar, dolapları ve avizeleri söker ve ev tamamen boşaltıldıktan sonra diğer eve gitmek için kamyon yola çıkar. Diğer eve geldikten sonra eşyalar müşterilerin istediği şekilde yerlere konularak oturma vaziyetine getirilip iş bitirilmektedir.
İnternet kullanımının yaygınlaşması ile Maltepe nakliye firmaları içersinde korsan firmaların ortaya çıkması ve taşınacak bireylerin uygun fiyatlarda nakliye hizmeti araması sektörün zarar gömesine ve müşteri şikayetlerinin artmasına neden olmaktadır. Bu durumlardan korunmak için evinizi taşıyacak firmadan sigorta güvencesi istemek gerekir. Maltepe nakliyat bu bağlamda müşterilerine sağladığı olanaklarla en çok referansa sahip olan ve en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

Maltepe Nakliyat 

Evden Eve Nakliyat
Sigortalı Nakliyat
Asansörlü Nakliyat
Piyano ve Çelik kasa taşımacılığı
Antika eşya taşımaclığı
Şehirler Arası Nakliyat
Eşya depolama

Maltepe Hizmet Bölgeleri

Altayçeşme nakliyat

Altayçeşme evden eve nakliyat olarak sigortalı taşıma hizmetleri vererek güvenilir faaliyetler gerçekleştirir.

Altıntepe nakliyat

Bölgenin en önemli semtlerinden biri olan Altıntepe’ de eşya depolama alanı bulunan Altıntepe evden eve nakliyat firması en iyi hizmeti vermekte rakiplerinde hep bir adım öndedir.

Aydınevler nakliyat

Kentsel dönüşümle birlikte gecekondu evlerin yıkılması Aydınevler nakliyat firmasının faaliyetlerini arttırmıştır.

Büyükbakkalköy nakliyat

Bakkalköy nakliyat firması verdiği şehirler arası hizmetlerle geniş faaliyet alanı sağlayarak ülke çapında tanınan firmalar arasına girmiştir.

Cevizli nakliyat

Uygun fiyat ve kaliteli hizmetlerle müşteri potansiyelini arttımayı hedefleyen Cevizli evden eve nakliyat hedeflerine ulaşmıştır.

Esenkent nakliyat

Emekli ve öğretmenlere özel fırsatlar sunan Esenkent evden eve nakliyat müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur.

Zümrütevler nakliyat

Zümrütevler evden eve nakliyat olarak sizlere şehir içi ve şehirler arası nakliyat, eşya depolama, sigortalama ve asansörlü taşımacılık hizmetleri sunar. Ömeroğlu Maltepe nakliyat firması ile her bütçeye uygun hizmetlerden yararlanmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

İletişim
0532 351 97 87– 0216 388 49 00
Adres
Atatürk Caddesi Selamoğlu Çarşısı No:32 Küçükyalı/MALTEPE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir