Altıntepe evden eve nakliyat, 1990 yılında Küçükyalı Mahallesinde kurulmuş profesyonel elemanlardan oluşup kaliteli hizmetler vermeyi hedefleyen evden eve nakliye ve depolama firmasıdır. Yıllardır müşteri memnuniyeti misyonu ile hareket eden Altıntepe nakliyat, günümüzde İstanbul’un her semtinde hizmet sunan popüler bir nakliyat firması haline gelmiştir. Bu başarının sırrı elbette ki azim ve titiz hizmet anlayışı ile çalışmakta yatar. Hangi sektör olursa olsun müşteri kazanma odaklı hizmet politikası ile çalışıldığı sürece başarı kaçınılmaz olacaktır ve bundan sonra her iş büyük bir arzu ile severek yapılacaktır. Altıntepe nakliyat firması bu konuda çalışan ekibini daima bilinçlendirmekte ve müşteri memnuniyetinin sağlanması yolunda gerekli hizmet ekipmanlarının en kalitelisini temin ederek evden eve nakliyat alanında ne kadar iddialı ve azimli olduğunu kanıtlamaktadır.

altıntepe evden eve nakliyat firmaları

Altıntepe nakliyat firmaları arasında profesyonel ekibi ve kaliteli ambalajlama materyalleri ile fark yaratan ÖMEROĞLU Nakliyat uzun geçmişi ile müşterilerine güven vermektedir. Tüm evden eve nakliyat hizmetlerine aynı derecede özen gösteren Altıntepe nakliyat firma çalışanları uyum içerisinde ve pratik bir şekilde çalışmaktadır. Altıntepe nakliyat ve depolama firması ile anlaştığınız takdirde muhtemelen şu aşamalarla hizmet alacaksınız;

ALTINTEPE Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşamaları

1.) Dilerseniz firma tarafından bir eksper gönderilerek eşyalarınızın durumu belirlenir ve bu ölçüde ambalajlama malzemeleri temin edilir.
2.) Taşınma tarihinde Altıntepe Nakliyat firma ekibi evinize gelerek hizmet vermeye başlar. Önce tüm eşyalarınız uygun ambalajlama malzemeleriyle paketlenir ve daha sonra kamyona düzgünce İSTİFLENİR.
3.) Tüm dolaplarınız marangoz tarafından sökülür ve yeni evinizde kurulumu yapılarak kullanılabilir hale getirilir.
4.) Beyaz eşyalarınız ve avizeleriniz bağlantılarından sökülerek paketlenir ve yeni evinizde tekrar kullanılabilir hale getirilmek üzere bağlantıları yapılır. (Avize bağlantılarınız eski evinizde sökülür ve yeni evinizde eğer duvar kancaları hazırsa bağlantıları yapılır.)
5.) Tüm eşyalarınız teslim edildikten sonra taşınma işlemi bitmiş olur.

altıntepe nakliyat firmaları

Tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde asla ve asla duvar delme işlemlerine yani darbeli matkap kullanılan tüm işlemlere girilmemektedir.

Altıntepe Nakliye, Altıntepe evden eve nakliyat firmaları arasında sunduğu hizmetin yanı sıra sunmuş olduğu uygun fiyatlarla da müşterilerinin daima ilk sıradaki tercihi olmuştur. Günümüzde Altıntepe nakliyat fiyatları oldukça yükselmiş ve maalesef taşınan bazı insanların bütçelerini epeyce zorlamıştır. Altıntepe mahallesine yakın konumda yer alan ÖMEROĞLU Nakliyat yakıttan tasarruf edip müşterilerine daha uygun fiyatlar sunmaktadır.

Sizler eğer bu yazıyı okuyup Maltepe altıntepe evden eve nakliyat firması ile evinizi taşımaya karar verdiyseniz hemen iletişim bölümünden irtibata geçerek en uygun tarihe randevu oluşturabilir ve aklınıza takılan tüm soruları müşteri temsilcisine rahat bir şekilde sorabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki evden eve nakliyat çok meşakkatli ve oldukça stresli bir işlemdir. Bu sebepten ötürü iyi araştırarak çok iyi bir nakliye firması tercihi yapılmalıdır. Aksi takdirde maddi ve manevi zarara uğrayabilirsiniz

Diğer hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Maltepe Evden Eve Nakliyat web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaliteli bir hizmet almanız dileğiyle…
ALTINTEPE Evden Eve Nakliyat ve Depolama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir