ofis taşımacılığı

Günümüzde insanlar farklı sebeplerden dolayı iş yerlerini değiştirme kararı alırlar. Bu işlemi iş kaybının minimum olmasını sağlamak amacıyla en kısa sürede yapmak isterler. Bu sebeple de istekleri doğrultusunda ve bütçelerine uygun bir taşıma firması araştırmaya başlarlar. Genel olarak iş yerlerini taşıtmak isteyen insanlar titiz ve itinalı bir çalışma yaptırmak isterler. Evraklar, teknolojik cihazlar ve mobilyaların taşınması biraz daha özen ve sabır gerektiren bir iş olduğu için nakliye firması ararken bu tür unsurların da göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Kurumumuz tarafından İstanbul’un tüm semtlerinde verdiğimiz ofis büro taşımacılığı hizmetiyle bugüne kadar sayısız müşterimize yardımcı olduk. Genel prensip olarak iş ve zaman kaybının minimum olmasını misyon edinen firmamız ofis taşıma işlemlerine ayrıca özen göstermektedir. İlk olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için iş yerinizdeki eşyaların tespitini yapmaktayız. Eşyaların durumuna göre en uygun aracı ve ambalajlama malzemelerini profesyonel kadromuzla birlikte belirlenen gün ve saatte gönderiyoruz. Montaj de-montaj işlemleri marangozumuz tarafından yapılmaktadır. Teknolojik cihazların sökülmesi ve paketlenmesi yine profesyonel elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm evraklar itinayla kolilenerek aynı şekilde araca yerleştirilmektedir. Eşyaların araca taşınma işlemi bittikten sonra yeni iş yerinizde belirtilen şekilde mobilyalar dizayn edilerek diğer eşyalar itinayla taşınmaktadır. Bu işlemleri yaptığımız sırada amacımız daima iş kaybının minimum olması ve taşıma işleminin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesidir.

Ofis taşıma firmaları arasında kurumumuz Ömeroğlu Nakliyat‘ın en çok tercih edilen firma olmasının en temel sebepleri arasında tertipli çalışan profesyonel ekibimiz ve hizmet kalitemiz yer almaktadır. Bunun yanı sıra ofis taşıma fiyatları bazında en uygun fiyatları sunan firmamız kalite standartlarından taviz vermemektedir.

Ofis büro taşıma işlemlerini daima garantili ve sigortalı olarak gerçekleştiren kurumumuz siz müşterilerimizin gönül rahatlığıyla taşınmasını sağlamaktadır. 7/24 hizmete açık olan kurumumuzla her an iletişime geçerek ofis büro taşımacılığı ve diğer nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.