asansörlü nakliyat

İster evden eve nakliyatta ister ofis büro taşımacılığında eşyaların araca yüklenmesi esnasında ufak tefek hasarların meydana gelmesi kaçınılmaz bir durumdur. Her ne kadar itinayla ve dikkatli bir şekilde çalışılsada bunun önüne geçilmiyor. Bu sebepler ışığında birçok taşıma firması asansörlü nakliyat hizmeti vermeye başlamıştır. Asansörlü taşımacılığın en önemli amacı kısa zamanda hasarsız ve kaliteli bir hizmet vermektir. Çoğu insan asansörlü taşımayı tercih etmekte ve asansörsüz hizmet arasındaki bariz farkı görebilmektedir.

Asansörlü nakliye hizmeti birçok taşımacılık firması tarafından garantili olarak verilsede hizmet kalitesini ekip kadrosu ortaya koymaktadır. Kurumumuz asansörlü evden eve nakliyat hizmetini en sağlıklı şekilde verebilmek için gönderdiği eksper vasıtasıyla kat ve eşya durumunu saptayarak sizlere en uygun hizmeti sunmaktadır. Evinize gelen eksper eşya, kat ve bina durumuna göre size en uygun fiyatı sunar. Teklifin kabulü durumunda belirlenen gün ve saatte ekip, asansörlü araç ve kamyon evinize gelir. Asansörlü aracımız binanın en uygun tarafında kurulur ve taşıma işlemi başlar. Ekibimiz önce içerde ön hazırlık yaparak eşyaların tamamını köpüklü naylonlarla sararlar. Ambalajlama ve de-montaj işlemleri bittikten sonra asansörlü araç vasıtasıyla eşyalar kamyona yüklenmeye başlar. Taşıma işleminin bu denli kolay olduğu bir sistem olan asansörlü eşya taşıma, sizlere hem zamandan kazanç sağlar hem de sıfır hasarla taşınmanıza vesile olur.

Asansörlü nakliyat firmaları kendi kalite standartları doğrultusunda ücretlendirme yaparlar. Kurumumuz tarafından belirlenen asansörlü taşıma fiyatları bütçenize uygun ve de diğer asansörlü evden eve nakliyat firmalarına nazaran daha kaliteli hizmet verilmektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle yeni asansörlü nakliyat araçları üretilmektedir. Kurumumuz eskiyen asansörlü nakliye araçlarını değiştirerek oluşabilecek riskleri minimuma indirip müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Eşyalarınız bizim için çok değerli olduğundan dolayı hizmette sınır tanımayıp gereken şekilde müşteri memnuniyetini misyon edinerek hizmet vermeye çalışıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetlerimizden en doğru şekilde faydalanabilmeniz için bizimle haftanın her günü iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.