Bağlarbaşı evden eve nakliyat, 1990 yılından itibaren Ömeroğlu Taşımacılık şirketi tarafından verilmeye başlanan bir hizmettir. Kurulduğu günden bugüne verdiği hizmetlerle Maltepe ilçesinin en çok tercih edilen firması haline gelmiştir. Güvenilir ve kaliteli hizmetleriyle fark yaratmaktadır. Profesyonel kadrosu, her eşyaya uygun nakliye araçları ve sistemli taşımacılık hizmetiyle alanında önder firmalardandır. Bağlarbaşı nakliyat ile aldığınız hizmetlerde eşyalarınız herhangi bir kırılma ve çizilmeye uğramadan taşınmaktadır. Sistemli ve organize bir ekip çalışması ile eşyalarınızı özenle taşımaktayız.

bağlarbaşı evden eve nakliyat

Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bağlarbaşı evden eve nakliyat ile şu hizmetlerden yararlanabilirsiniz?

 • Evden Eve Nakliyat
 • Eşya Depolama
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Ofis Taşıma
 • Asansörlü Nakliyat
 • Piyano ve Çelik Kasa Taşımacılığı

Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Kalitenin Anahtarları

İyi bir taşıma için;

Ambalajlama ve PaketlemeKolileme
Askılı giysi dolabıKaliteli malzeme ekipmanları
ElektrikçiMarangozcu
Nakliye AsansörüMobilya bantları
Eşya taşıma ipleriProfesyonel çalışma ekibi
Sistemli ÇalışmaBeyaz kağıtlar

Nakliye hizmetlerinde kullanılması gereken malzemeler ve bulunması gerekli işçiler yukarıdaki tabloda gösterilmiştir. Siz de iyi bir hizmet almak istiyorsanız Bağlarbaşı nakliye ile taşının.

Evden Eve Nakliye Adım Adım !

bağlarbaşı nakliyat
 1. Bağlarbaşı evden eve nakliye ile iletişime geçtikten sonra evinize bir bilirkişi gönderilerek eşyaların durumu incelenir. Nakliye firmasından gönderilen bilirkişi eviniz için gerekli olan malzeme miktarını, işçi sayısını ve araç kapasitesini belirler. Eğer anlaşma sağlanırsa taşınma günü ve saati belirlenir.
 2. Taşınma günü ve saatinde nakliye aracı ve ekibimiz adreste olur.
 3. Ambalajlama ekibimiz eşyalarınızı kalın paketleme malzemeleri ile sarar. Beyaz eşyalarınızın, avizelerinizin ve dolaplarınızın de monte işlemleri yapılır. Porselen takımlarınız, bardak, tabak ve diğer kırılacak eşyalarınız beyaz kağıtlarla sarılıp kolilere yerleştirilir.
 4. Kolileme ve paketleme işlemleri bittikten sonra eşyalar nakliye aracına yüklenir ve eşyanın taşınacağı adrese doğru yola çıkar.
 5. Eşyaların nakliye aracından yeni eve boşaltılması da tam tersi bir şekilde yapılır. Tüm eşyalar eve taşınır. Eşyalar paketlerinden sökülür ve yerleştirilir. Beyaz eşyaların, avizelerin ve dolapların kurulum işlemleri yapılır.
 6. Kurulum işlemleri bittikten sonra Bağlarbaşı evden eve nakliyat hizmeti de sonlanmış olur.

Bağlarbaşı Nakliyat Firmaları

Bağlarbaşı nakliyat firmaları arasında son modern nakliye araçlarımız ve deneyimli kadromuz ile her zaman bir adım öndeyiz. Özellikle teknolojinin getirdiği kolaylıkları takip ederek nakliye hizmetlerimize entegre etmekteyiz. Bağlarbaşı nakliye firması olarak kullandığımız asansörlü nakliye aracı ile müşterilerimize sorunsuz hizmetler sunmaktayız. Yüksek katlarda oturup eşya taşıma hizmeti alacaklar için önemli bir fırsat sunuyoruz. Asansörlü nakliye aracımız ile eşyalarınız herhangi bir kırılma ve çizilme gibi sorunlarla karşılaşmadan taşınmaktadır.

Bağlarbaşı Nakliyat Fiyatları

Bağlarbaşı nakliyat fiyatları, eşyanın türüne ve miktarına göre değişim göstermektedir. Ev, ofis ve villa taşıma, depolama, şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşımalarında fiyatları etkileyen etkenler birbirinden farklıdır. Fiyatların farklılaşmasında etkili olan faktörler genel olarak şu şekildedir:

 • Eşyaların taşınması için gerekli olan nakliye aracının büyüklüğü ( küçük, orta ve büyük ),
 • Eşyaların taşınması için gerekli olan işçi sayısı,
 • Eşyaların paketlenmesi için gereken ambalajlama malzemelerinin niteliği ve niceliği,
 • Eşyanın alınacağı yer ile taşınacağı yer arasındaki mesafe( özellikle şehirler arası nakliyat hizmetlerinde),
 • Eşyanın kaçıncı kattan alınacağı,
 • Parça eşyalarda eşyanın ağırlığı,
 • Depolama hizmetlerinde eşyanın kalacağı süre ve miktarı vs.

Bağlarbaşı evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyatlar belirlenirken özellikle yukarıda sıralanan faktörler dikkate alınmaktadır.

Taşımacılık hizmetlerimiz hakkında daha geniş ve ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız Ömeroğlu Nakliyat web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir