feyzullah nakliyat

Feyzullah evden eve nakliyat, Maltepe Nakliyat şirketinin (ÖMEROĞLU LTD. ŞTİ) hizmetleri arasında yer almaktadır. Şirketin Küçükyalı semtinde kurulması buraya yakın tüm konumlarda verilen hizmetlerde uygun fiyat politikası uygulamasını sağlamaktadır. Tam olarak otuz yıllık süre boyunca taşımacılık alanında hizmet sunan şirket gerek misyonu gerek vizyonuyla sektörün tartışılmaz popüler ve ideal nakliyecisi olmayı başarmıştır.

Feyzullah Mahallesi

Feyzullah, Anadolu Yakasının Maltepe ilçesine bağlı mahallelerinden biridir. Altayçeşme, Bağlarbaşı, İdealtepe ve Yalı mahallelerine komşuluk etmektedir. Yaklaşık 20 bine yakın nüfusu bulunan bu mahallede Maltepe Belediyesi bulunmaktadır.

Feyzullah Evden Eve Nakliyat Hizmet Planı

Feyzullah evden eve nakliyat hizmeti Maltepe Nakliye şirketi tarafından her nakliye hizmeti gibi planlı ve programlı şekilde sunulmaktadır. Bu plan 4 aşamadan oluşmaktadır. Randevu, Ambalajlama, Taşıma ve Eşyaların Kurulumu. Şimdi bu aşamaları sıralı bir şekilde açıklayalım.

Randevu

Taşınma kararının alınmasının ardından Feyzullah evden eve nakliye şirketi ile iletişime geçilip randevu alınır. Randevu, taşınmaların yoğun olması sebebiyle en az 3 veya 4 gün önceden alınması daha uygun olmaktadır. Ayrıca feyzullah nakliyat hizmetlerine sabah 8^de başlanmaktadır.

Ambalajlama

Şüphesiz evden eve nakliyat hizmetinde en önemli aşamadır. Bu aşama taşınmanın sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasını büyük oranda etkilemekle birlikte yanlış uygulanması durumunda sizleri büyük hasarlarla karşı karşıya bırakabilir. Ambalajlamada feyzullah nakliye firması tarafından kırmızı patpatlar, beyaz kağıtlar, koliler, halatlar, streçler ve koli bantları kullanılır. Bütün eşyalar yapılarına ve dayanıklılıklarına göre ambalajlanır. Aşağıda kullanılan ambalaj malzemeleri görülmektedir.

feyzullah evden eve nakliyat ambalajlama malzemesi
kırmızı patpatlar

Bu ambalajlama malzemeleri kullanılarak evin içinde taşınacak olan ne kadar eşya varsa paketlenir. Paketleme eşyalar herhangi bir hasar almayacak şekilde yapılmaktadır. Koltuklar, mobilyalar, yatak ve bazalar ayrıca diğer tüm eşyalar iyice ambalajlanır. Dolaplar tecrübeli ve sertifikalı marangoz tarafından sökülür. Lambalar da tavandan sökülerek kolilenir. Ambalajlama aşaması bittikten sonra eşyaların kamyona yüklenmesi tüm elemanlar tarafından özenle gerçekleştirilir.

feyzullah nakliye paketleme hizmeti

Taşıma

Taşıma ambalajlama bittikten hemen sonra başlar. Odalar sırayla boşaltılır. Kamyona gelen eşyalar kamyonda bulunan istifçi tarafından dikkatle yerleştirilir. Araca en son marangoz tarafından sökülen dolaplar konur. Kamyonun hareketi sırasında herhangi bir hasar olmaması için bütün eşyalar kamyonda halatlarla sabitlenir. Taşıma işlemi sonlandıktan sonra araç yola çıkar.

Eşyaların Kurulumu

Yeni konuma gelen kamyon ekip tarafından boşaltılır. Kamyona son yüklenen dolap parçaları eve ve kurulması gereken odaya taşınarak mobilyacı tarafından monte edilir. Bu esnada eşyalar kamyondan eve taşınmaya devam eder. Odalara nizami bir şekilde yerleştirilir. Beyaz eşyalar. lambalar ve dolapların kurulumu yapıldıktan sonra planlı bir şekilde yürütülen taşıma işlemi son bulur.

Feyzullah evden eve nakliyat hizmetini Ömeroğlu Nakliyat ile almak istiyorsanız hemen 7/24 açık iletişim numaraları vasıtasıyla irtibata geçerek randevunuzu alabilir ve ilk taşınmanız için ekstra %10’luk indirime sahip olabilirsiniz.

Feyzullah Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Feyzullah nakliyat ücretleri diğer semtlere nazaran oldukça uygundur. Bu uygun fiyata mukabil hiçbir şekilde sunulacak hizmetin kalitesinden taviz verilmemektedir. Feyzullah nakliye fiyatları hakkında genel bir fikir edinilebilmesi için aşağıda nelere bağlı olduğu sıralanmıştır.

  • Evin oda sayısı
  • Taşınma mesafesi
  • Kamyonun binaya yanaşma mesafesi (yürüme mesafesi)
  • Kat oranları

Feyzullah evden eve nakliyat hizmeti ve fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz ya da şirket ofisine gelerek detayları yüz yüze konuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir