fikirtepe evden eve nakliyat kamyonu

Fikirtepe evden eve nakliyat hizmetleri hakkında Ömeroğlu Nakliyat Firması olarak sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Umarız ki bu yazıyı okuduktan sonra konu hakkında aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacaktır. Bilgilendirmeyi aşamalar halinde yaparak kafanızı karıştırmadan ilerlemeyi düşünüyoruz. Bu yazının, hiç taşınmamış ya da taşınmaktan dili yanmış okurlarımız için faydalı olmasını dileyerek hemen başlıyoruz.

Fikirtepe…
Fikirtepe mahallesi Kadıköy ilçesine bağlı ve güneyinde Eğitim, kuzeyinde ise Dumlupınar mahalleri yer almaktadır. 1975’te bölünerek 3 mahalleye ayrılmıştır. Bunlar; Fikirtepe, Eğitim ve Dumlupınar’dır. Fikirtepe mahallesi Mandıra caddesi ve Hızır Bey caddesi arasında yer alıyor.
Fikirtepe hakkında daha detaylı bilgi için wikipedia web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fikirtepe Evden Eve Nakliye Hizmeti

Fikirtepe nakliye hizmeti ile alakalı olarak herhangi bir taşınmada sıkıntı çekmemeniz açısından kısa bir şekilde sizleri bilgilendirmek istedik. Fikirtepe evden eve nakliyat nasıl oluyor? Fikirtepe evden eve nakliye hizmetine nereden başlamalıyım? Fikirtepe bölgesindeki nakliyat şirketleri arasından nasıl bir seçim yapmalıyım? Firma seçimi önemli mi? Fikirtepe nakliye firmaları arasında ne tür farklılıklar var? gibi sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız.

Fikirtepe evden eve nakliyat ÖMEROĞLU Nakliye firması tarafından belirli stratejilere göre icra edilmektedir. Ömeroğlu Nakliyat tarafından hizmet almaya karar verdiğinizde sizlere bundan sonraki süreçte arkanıza yaslanıp kaliteli taşımacılığın keyfini çıkarmak kalıyor.
Ömeroğlu Fikirtepe nakliyat firması evinizde bulunan eşyaların hasar görmeden taşınması için size taşınma tarihinizde en ideal ekibi ve gerekli ekipmanları kamyon ile birlikte gönderecektir. İşte bu sırada sizler de kahvenizi alıp arkanıza yaslanarak evden eve nakliyat hizmeti nasıl verilir çok iyi bir şekilde tecrübe edebileceksiniz.
Siz tecrübe etmeden önce sizler için taşınma sürecini özetleyerek hazırlıklı olmanızı sağladık.

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat Nasıl Oluyor?

Evet şimdi firma ekibinin evinize geldiğini farz edelim bundan sonraki süreci şöyle özetleyebiliriz;
Fikirtepe evden eve ekibi bütün eşyalarınızı dayanıklılıklarını baz alarak uygun ambalaj malzemeleriyle paketler. Buna örnek vermek gerekirse;
Kırılacak mutfak eşyaları yumuşak kağıtlarla sarılarak karton kolilere yerleştirilir.
Koltuklar ve bazalar patpat denilen çok katlı naylonlar ile paketlenir.
Mobilyalar de monte edilerek aynı şekilde patpatlarla paketlenir.
Beyaz eşyalar bağlantıları sökülüp tamamen paketlenirler.
Avizeler duvardan sökülerek karton kolilere yerleştirilir.
Cam eşyalar veya içerisinde cam bulunan eşyalar taşıyıcılar tarafından fark edilmesi için paketlendikten sonra işaretlenir. (Beyaz kağıda dikkat yazılarak paketlenen cam eşya üzerine yapıştırılır.)
Kıyafetler minik portatif dolaplara konularak kırışmadan taşınması sağlanır.

Evet taşımaya hazırlık süreci bittikten sonra eşyalarınız kamyona taşınarak düzgünce yerleştirilir.
Yeni eve varan Fikirtepe evden eve nakliyat firma ekibi eşyaları ait oldukları odalara taşıyarak yerleşimini yapar.
Bu sırada tabi ki de beyaz eşyaların ve avizelerin kurulumu da yapılır.
Tüm eşyalar yeni evinize taşınıp mobilyalarınızın kurulumu gerçekleştirildikten sonra evden eve nakliye süreci kısmen tamamlanmış olur.

Kafanıza takılan birtakım sorular olabilir. Bunun için de firmanın 7/24 açık olan telefonlarını kullanarak irtibata geçebilirsiniz.

Diğer bir hizmetimiz olan Evden Eve Nakliyat hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz !

Diğer bir hizmetimiz olan Şehirler Arası Nakliyat hizmetimize buradan ulaşabilirsiniz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir