fındıklı evden eve nakliyat

Fındıklı evden eve nakliyat Maltepe bölgesinin nüfusu en kalabalık semtlerinden biri haline gelen Fındıklı’nın en popüler taşımacılık firması konumundadır. Yıllardır Küçükyalı semtinde kurulması hasebiyle Ömeroğlu Nakliyat, Maltepe ilçesine bağlı tüm mahallelerde uygun fiyatlarda evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sunmaktadır. Taşımacılık firmaları arasında hizmet anlayışı ve müşterileri ile olan diyalogları sayesinde popüler olan Fındıklı Nakliyat ekibi bu alanda ne kadar iddialı olduklarını kanıtlamışlardır. Firma çalışanlarının hiçbir zaman taviz vermedikleri ve vermeyecekleri tek konu kesinlikle titizliktir. Evden eve nakliyat hizmeti sunarken titizliğe gayret göstererek çalışan ekip bir ev için gerekli tüm işleri yapabilmektedir. Marangozluktan tesisatçılığa, elektrik işlerinden paketlemeye kadar tüm işlemler pratik ve hızlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Fındıklı EV Taşıma Hakkında

Fındıklı evden eve taşıma işlemleri yaklaşık olarak normal 2+1 ev için 6 saat civarında sürmektedir. Firma ekibi mümkün mertebe pratik çalışıp sizlerin değerli zamanını harcamamaya özen göstermektedir. Pratikten kasıt hiçbir zaman hızlı veya acele olarak iş yapmak değildir elbette.

Sizler taşımaya karar verdikten sonra yapacağınız ilk iş çoğu zaman yakın akrabaya veya eşe dosta danışarak nakliyat firması önerisi almaktır. Bu yazıyı okuyorsanız ya Fındıklı Nakliye firmasını sizlere tavsiye etmişlerdir ya da aklınıza yatan bir nakliyat firması bulamamışsınızdır. Bu sebepten ötürü internet araştırması ile kendinizi burada buldunuz. Sizlere yardımcı olabilmek adına Fındıklı nakliyat firması tarafından sunulan evden eve nakliyat hizmeti nasıl veriliyor açıklayalım;

1.) Anlaşmaya vardığınızda dilerseniz ücretsiz olarak sunulan ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.
2.) Taşınma tarihi geldiğinde firma ekibi eşyalarınızın tamamını paketler ve dikkatlice araca taşır.
3.) Marangoz mobilyaları söküp aynı şekilde montajını yapar.
4.) Avizeler sökülüp yeni evinizde takılır.
5.) Beyaz eşyalarınızın bağlantıları yapılır. Tüm eşyalarınız yeni evinize taşındıktan sonra taşınma işleminiz sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olur.

Daha özel bir şekilde evden eve nakliyat veya depolama hizmeti almak istiyorsanız firma ile iletişim kurarak detayları öğrenebilirsiniz.

Fındıklı Nakliyat Fiyatları

Fındıklı evden eve nakliyat firması tarafından müşterilerine daima standart fiyatlar sunulur. Fiyat stratejisi genellikle eşyaların miktarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Kat durumu, asansör durumu, kamyonun binaya yanaşma mesafesi gibi unsurlar da fiyata etki etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir