çelik kasa taşımacılığı

İnsanların özel eşyalarını, mücevherlerini ve birikimlerini saklamaları için çelik kasalar üretilmiştir. Çok ağır olmaları sebebiyle insanların güvenle eşyalarını saklamalarına yardımcı olur. Boyutuna oranla bir hayli ağır olan ve taşınması güç ve uzmanlık gerektiren para kasalarının nakliyesi ise taşınma sırasında veya taşınmadan bağımsız olarak yapılabilmektedir. Kolayca taşınması ve taşıma sırasında hasar görmemesi için uzman kişiler tarafından ambalajlanarak nakliyesi yapılmalıdır. Taşıma sırasında yapılabilecek en ufak hata yaralanmalara ve çok büyük hasarlara yol açabileceğinden dolayı çelik kasa nakliyesi mutlaka profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Taşıma firması tercihinde bulunurken mutlaka referans gösterilen tecrübeli firmalar tercih edilmelidir.

Kurumumuz yıllardır sunduğu çelik kasa taşıma hizmetiyle ünlü isimler tarafından birçok kez referans gösterilerek bu alandaki güvenilirliğini kanıtlamıştır. Güçlü ve tecrübeli eleman kadrosu ile çelik kasa taşımacılığı hizmetini bu iş için özel üretilmiş taşıma araçlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Para kasası taşımacılığı hizmetini 3 aşamada gerçekleştirmekteyiz:

1.) Para kasası taşıma işlemi için özel olarak üretilmiş ambalajlama malzemeleri ve halatlarla dikkatlice paketlenerek taşıma aracına konur.
2.) Profesyonel ekibimiz tarafından itinayla taşınarak kamyona yerleştirilir.
3.) Kasa aynı şekilde kamyondan indirilerek taşıma aracıyla yeni yerine konur ve kasa taşıma işlemi sona erer.

Kasa taşıma fiyatları firmadan firmaya değiştiği halde artan fiyatla verilen hizmetin kalitesi aynı kalmaktadır. Bu da insanların güvenini sarsabilmektedir. Kasa taşıma firmaları arasında yıllardır tecrübesinden söz ettiren Ömeroğlu Nakliyat sunmuş olduğu uygun fiyatlarla sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. 7/24 açık olan iletişim hatlarından bize ulaşabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.