pendik evden eve nakliyat ömeroğlu

Pendik evden eve nakliyat, Ömeroğlu Nakliyat A.Ş’nin 1990 yılı itibariyle ara vermeden sunduğu hizmetlerdendir. İş yerinin Maltepe’de fakat ikamet adresinin Pendik ilçesinde olması sebebiyle Ömeroğlu nakliye araçları burada park edilmektedir ve buradan hizmete çıkmaktadır. Durum bu şekilde iken elbette Pendik halkına yakıt tasarrufundan dolayı daha uygun fiyatlar sunuluyor.

Pendik evden eve nakliye ÖMEROĞLU ile eşyalarınızı yeni evinize taşırken hasar kaygısı yaşamaz ve stressiz, eğlenceli bir vakit geçirirsiniz. Pendik Nakliyat firmasının çalışanları hizmet sunarken müşterilerinin memnuniyetini daima göz önünde tutmaktadırlar. Bu nedenle eşyalarınıza kendi eşyalarıymış gibi özen göstererek kaliteli bir hizmet verirler. Pendik ilçesinde bulunan yaklaşık 50 nakliye firması arasından sizlere iki firmayı gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliriz. İlki yukarıda da bahsettiğimiz gibi ÖMEROĞLU NAKLİYAT, ikincisi ise Pendik halkının çok iyi bildiği Pendik Nakliyat firmasıdır. Bu firma başta Pendik olmak üzere İstanbul’un diğer tüm semtlerinde hizmet veriyor. Hizmetlerinin teması her zaman “kalite” olmuştur.

Gerek Pendik nakliye gerekse de ÖMEROĞLU Nakliyat Pendik bölgesindeki müşterilerine yakıt tasarrufundan dolayı uygun fiyatlar vermektedir. Bu uygunluğa mukabil asla hizmet kalitesinden ödün verilmiyor. Ekip çalışanları bu hususta oldukça itinalı davranmaktadır. Zaten bu iki firmanın da başarısının tek sırrı bu hassasiyettir.

pendik evden eve nakliyat firmaları

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları İdeal Tercih Midir?

Bu soruya büyük bir EVET diyerek başlamak gerekir. Evvela Pendik’te ikamet ediyorsanız ve evinizi taşıma kararı aldıysanız muhakkak Pendik evden eve nakliyat firmaları arasından bir tercih yapmak en mantıklısı olacaktır. Diyelim ki Pendik’in herhangi bir mahallesinde oturuyorsunuz. Herhangi bir sebepten ötürü taşınma kararı aldınız. Eğer Pendik ilçesine bağlı bir mahalleye taşınacaksanız kesinlikle ama kesinlikle Pendik nakliye firmaları ile çalışmalısınız. Pendik dışında bir yere taşınacaksanız da yine de Pendik nakliyat firmaları ile çalışmanız fiyat açısından daha avantajlı olacaktır.

Pendik Nakliyat Fiyatları Hangi Aralıkta Değişiyor?

Bu soruya net bir cevap verememekle birlikte alınacak olan nakliye hizmetine göre değişebileceğini söylemekte fayda görüyoruz. Pendik evden eve nakliyat Ömeroğlu tarafından hizmet alacaksanız verilecek olan fiyatın nelere göre değiştiğini aşağıda sıraladık;

  • Taşınacak olan eşyaların miktarı veya oda sayısı
  • Taşıma işleminin gerçekleştiği iki ev arasındaki mesafe
  • Kat oranları
  • Katlar yüksekse asansörlerin kullanıma açık olup olmaması (Genelde 2. kattan sonrası için asansör durumu fiyatı etkilemektedir.)

Fiyatlarının belirlenmesinde kat oranları çok önemlidir. Eşyanın alınacağı ve taşınacağı adresteki katlar yüksekse bu noktada taşıma şirketi kiralık asansör tutabilir Tabi ki bu taşınan kimsenin inisiyatifindedir. Kiralık asansörler iş yükünü ve işin tamamlanma süresini azaltmakla beraber işin maaliyetini aynı oranda arttırmaktadır.

Pendik evden eve nakliyat Ömeroğlu ve Pendik Nakliye firmasının sunduğu evden eve taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için hizmetler bölümü altındaki evden eve nakliyat linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca telefonla iletişime geçerek daha net bir bilgi alabilirsiniz.

Diğer bir hizmetimiz olan Eşya Depolama hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın !

Diğer bir Evden Eve Nakliyat web sitemizi buradan ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir