gülensu nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat şirketi Ömeroğlu Nakliye tarafından 30 yılı aşkın süredir İstanbul genelinde Avrupa Yakası dahil olmak üzere nakliye ve depolama hizmetleri veriliyor. Bugün bu yazıda Gülensu evden eve nakliyat hizmeti nasıl sunuluyor sorusuna net bir cevap vermeye çalışacağız.

Gülensu Mahallesi

İstanbul ilinin Maltepe ilçesine bağlı mahallelerinden biridir. Doğusunda Büyükbakkalköy, batısında Zümrütevler, güneyinde ise Gülsuyu mahallesi yer almaktadır. Yaklaşık olarak 15 bin civarında nüfusu bulunmaktadır. Her geçen yıl doğudan aldığı göçlerle nüfusunu bir hayli arttırmaktadır.

Gülensu Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Gülensu evden eve nakliyat hizmeti almak için Ömeroğlu taşımacılık şirketi ile anlaştınız ve taşınmak istediğiniz tarih için randevu aldınız. Bundan sonraki aşama hazırlıklarınızı yapıp taşınma gününü beklemektir.

Taşınma gününde 30 yıllık dinamik nakliye ekibi evinize tam saatinde gelip taşıma işleminde başlayacaktır. Taşıma 3 aşamada gerçekleşir. Paketleme, taşıma ve kurulum…

Paketleme
Eşyalarınız uzman nakliye elemanları tarafından itina ile paketlenir. Paketleme işlemi özen ve özveri gerektiren bir işlemdir. Amacı eşyaların risk alınmadan taşınmasıdır. Bu amaç doğrultusunda tüm eşyalar iyice ve korunacak şekilde ambalajlanır. Ambalajlama için aşağıda bulunan paketleme malzemeleri kullanılır.

paketleme malzemeleri

Aşağıda ise bu malzemeler kullanılarak koltukların paketlenmiş hali gösterilmiştir. Fotoğraflar Gülensu evden eve nakliyat ekibi tarafından eşya sahibinden izin alınarak çekilmiştir.

koltuk paketleme

Taşıma
Taşıma işlemi tüm eşyalar paketlendikten ve dolaplar marangoz tarafından de-monte edildikten sonra gerçekleştirilmektedir. Taşıma işlemi ekipçe yardımlaşma ile gerçekleşir. Bu aşama nakliye firmalarının birbirinden ayırt edilmesini (kaliteli hizmet sunan ile korsan çalışanlar) sağlar. Paketleme işlemi iyi yapılmışsa taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Taşıma yapılırken aynı zamanda eşyaların kamyon içerisinde istiflenme işlemi de gerçekleştirilir. İstifleme oldukça önem arz etmekle birlikte yanlış uygulanması halinde büyük hasarlara yol açabilmektedir.

gülensu eşya taşıma

Kurulum
Taşıma işleminden sonra yeni eve doğru adres alınarak yola çıkılır. Araç yeni eve vardıktan sonra paketlenen tüm mobilyaların ambalajı açılır, yerleştirilir ve oturma vaziyeti sağlanır. Dolaplar marangoz eleman tarafından kurulur, beyaz eşyalar ve lambalar takılır.

Gülensu evden eve nakliyat hizmeti daima bu şekilde verilmektedir. Sizler de taşınmak istiyorsanız hemen iletişime geçip en yakın zamana randevunuzu alabilirsiniz.

Gülensu Nakliyat Fiyatları

Nakliye gibi meşakkatli bir işin ucuza mal edilmemesi kanaatinde olan Gülensu nakliye firması fiyatlandırmayı en makul düzeyde yapmaktadır. Ömeroğlu şirketinin Maltepe merkezli olması sebebiyle fiyatlar Gülensu mahallesi için oldukça uygun tutulmaktadır. Fiyatlandırma eşyaların miktarına ve taşınılacak olan yerin uzaklığına ayrıca katların durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için kesinlikle müşteri temsilcisi ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Unutmayın ki kalite ucuza mâl edilmez.

Diğer bir hizmetimiz olan Eşya Depolama hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir