Eşya Depolama Tuzla; profesyonel çalışma ekibi, depolama alanları, hijyenik ve kaliteli malzeme ekipmanları ile ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Depolanacak eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması önem arz etmektedir. Herhangi bir eşyanın zarar görmesi durumunda hem müşteri hem de firma zarar görür. Eşyaların güvenli bir şekilde kırılmadan taşınması, depolama alanlarında herhangi bir tozlanma veya rutubet gibi olumsuz durumlardan etkilenmemesi sistematik bir çalışmayı gerekli kılar.

Tuzla eşya depolama hizmetlerinde önemli olan müşterilerine sistematik ve profesyonel bir çalışma sunmaktır. Eşyaların taşınmasından depolanmasına kadar her şey organize bir şekilde yürütülür. Depolanacak eşya veya eşyaların miktar ve boyutuna göre depolama alanı müşteriye özel olarak ayrılır. Depolama alanı belirlendikten sonra eşyalara özel paketleme malzemesi ayarlanır. Eşyaların zarar görmemesi ve toz almaması için paketlemesi özenle yapılır. Ayrıca eşyaların de monte işlemleri marangoz ve elektrikçi elemanlarımız tarafından yapılır. Paketleme işlemleri bittikten sonra eşyalar araca yüklenip depolama alanına götürülür ve burada muhafaza edilir.

Eşya deposu Tuzla, son derece güvenilir ve temizdir. Eşyaların herhangi bir zarar görmemesi adına firma yetkilileri gerekli güvenlik ve temizlik tedbirlerini titizlikle sürdürmektedir.  Depolama alanları güvenlik kamera takip sistemleri ile günün her saati izlenmektedir. Eşyaların bulunduğu bölmeler her gün havalandırılmakta ve temizlenmektedir. Eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmemesi amacıyla Tuzla kiralık eşya deposu ayrıcalıklarından her zaman yararlanabilir ve çalışmalarını titizlikle sürdüren firmamız ile günün her saatinde irtibata geçebilirsiniz.

eşya depolama fiyatları tuzla

Ev Eşyası Depolama Tuzla

Ev eşyası depolama Tuzla hizmetleri genel olarak aşağıda belirtilen sistematik bir sırayı takip etmektedir:

 1. Firmamız ile anlaştıktan sonra firmamızdan bir eksper gönderilerek eşyaların durumu incelenir ve eşyanın taşınması sırasında oluşabilecek tüm riskler ortadan kaldırılır.
 2. Eşyanın depoya alınacağı gün araç ve ortalama 5 kişilik ekibimiz eve gelir.
 3. Çalışma ekibimiz koordine bir şekilde çalışarak eşyalarınız paketlemeye başlar.
 4. Öncelikle koltuk takımları, konsol, gümüşlük gibi büyük eşyalarınız herhangi bir zarar görmeyecek şekilde kalın ve toz geçirmez patpatlarla paketlenir.
 5. Sonra beyaz eşyalar yerlerinden söküldükten sonra paketlenir.
 6. Daha sonra giysi dolaplarının de montesi yapılarak paketlenir.
 7. Son olarak elektrikçimiz avizelerin sökme işlemlerini yapar.
 8. Tüm bu işlemler bittikten sonra porselen takımlarınız, tabak bardak gibi ufak tefek eşyalarınız beyaz kağıtlarla sarılarak kolilenir.

Paketleme ve kolileme işlemlerinden sonra eşyalar araca yükletilir ve Tuzla eşya deposuna götürülerek muhafaza edilir.

Eşya Depolama Fiyatları Tuzla

Eşya depolama fiyatları Tuzla hizmetlerinde ev, ofis ve parça eşyalar için aylık olarak belirlenmiş standart fiyatlar aşağıda yer almaktadır:

 • Parça eşya depolama; 150 ₺
 • 1+1 ev eşyası depolama, 350 ₺
 • 2+1 ev eşyası depolama, 450 ₺
 • 3+1 ev eşyası depolama, 550 ₺
 • 4+1 ve üstü ev eşyaları için 600 ₺ ve üstü( değişebilir )
 • Ofis eşyası için ise birçok farklı meslek grubu olduğundan standart bir fiyatı yoktur bu yüzden eşyaların miktarına ve boyutlarına göre değişiklik göstermektir.

Tuzla eşya depolama fiyatları son derece uygun olup güvenilir ve köklü firmamız ile taşınmalarınızı kaygısız ve sorunsuz bir şekilde tamamlarsınız.

Eşya Depolama Firmaları Tuzla

Eşya depolama firmaları Tuzla genelinde en çok tercih edilen ve tavsiye gösterilen firmaların başında yer almaktayız. Firmamız kuruluş yılı olan 1990 yılından bu yana müşteri kitlesini İstanbul ve tüm Türkiye’de arttırmak amacıyla müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Siz müşterilerimize profesyonel çalışma ekibimiz ve kaliteli malzeme ekipmanlarımız ile her daim hizmet vermeye devam etmekteyiz. Geniş araç filomuz, %100 korunaklı ve hijyenik depolama alanlarımız ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile sorunsuz bir şekilde taşınma gerçekleştiriyoruz. Siz de eğer onlarca para verip aldığınız eşyalarınızın herhangi bir zarar görmeden taşınmasını ve depolanmasını istiyorsanız Tuzla eşya depolama firmaları arasında hizmetiyle fark yaratan firmamızla ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız Ömeroğlu Nakliyat ana sayfasına gidebilirsiniz. Ayrıca bir diğer hizmetimiz olan asansörlü nakliyat hizmetine göz atabilirsiniz.