Tuzla evden eve nakliyat, İstanbul Anadolu Yakası’nda hizmet veren bir taşımacılık şirketidir. Tuzla nakliye firmaları içerisinde bölgenin marka değeri açısından en popüler taşımacılık şirketidir. Profesyonel hizmetler sunan Tuzla nakliyat, deneyimli çalışanları ve farklı boyutlardaki araç filosu ile tüm taşımacılık işlemlerini yerine getirebilecek donanıma sahiptir. Başlıca faaliyetleri arasında şehir içi ve şehirler arası ev taşıma, depolama ve asansörlü nakliye hizmetleri bulunaktadır. Önemli diğer hizmetleri ise şu şekildedir:

 • Evden eve nakliyat
 • Ofis taşımacılığı
 • Dış Cephe Asansörlü taşımacılık
 • Ev ve ofis depolama
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Şehirler arası nakliyat
 • Kurumsal taşımacılık (banka, fabrika, tekstil, okul vs. )

yer almaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat – Profesyonel Paketleme

Eşya türüne( ev, ofis vs.) uygun malzeme ekipmanlarımız ile eşyalarınız paketlenmektedir. Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi amacıyla kalın ve dayanıklı malzemeler kullanmaktayız. Paketleme ekibimiz eşyaları açık bir yer kalmayacak ve zarar görmeyecek şekilde paketler. Evden eve nakliyat Tuzla firması olarak kullandığımız başlıca malzemeler şunlardır:

 • Taşıma kolisi
 • Balonlu ambalaj naylonu
 • Balonlu Pat pat
 • Mega palet streç film
 • Koli bandı
 • Bardak, tabak sarma kağıdı
 • Elbise dolabı
 • Kenar ve köşe korumaları

Tuzla Evden Eve Nakliyat – Mobilya Kurulumu

Ev ve ofis taşımalarında önemli konulardan biri mobilyaların montaj işlemleridir. Müşterilerin en çok kaygı duyduğu eşya kategorisidir. Dolapların, konsol ve gümüşlük gibi kaba eşyaların sökülmesi ve tekrar kurulması teknik beceri isteyen işlemlerdir. Bu işlemler için Tuzla evden eve nakliye firması teknik ekibimizde yer alan marangozlarımız tarafından bu gibi işlemler pürüzsüzce yapılmaktadır. Mobilya takımları tek tek sökülmekte ve daha sonra paketlenmektedir. Böylece eşyalar çizilmeden hassasça taşınmaktadır.
Ustalarımız tarafından ayrıca beyaz eşyalar bağlantılarından sökülmekte ve gidecek yerde tekrar bağlantıları yapılıp çalıştırılır vaziyete getirilmektedir. Beyaz eşyalar balonlu naylon pat pat ile sarılıp taşınmaktadır. Yüksek koruyucu nitelikte tasarlanmış bu paketleme malzemeleri eşyalarınızı darbelerden korumaktadır.
Ekibimiz içerisindeki elektrik işleriyle uğraşan personelimiz ise avizelerin gerekli bağlantılarını yapmaktadır. Tüm avizeler sökülüp takılmaktadır.

tuzla evden eve nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat Mobilya Montajı

Tuzla Evden Eve Nakliyat – Sigortalı

Ev taşıma hizmeti alan kişilerin sıkıntıya düştükleri en önemli konulardan biri güvenilir bir nakliye firması bulmaktır. Bu noktada iyi bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Piyasadaki nakliye firmaları çoğunlukla sigortasız hizmet sunmaktadır. Bunun nedeni çoğunun küçük işletmelerden oluşuyor olmasıdır. Bu işletmeler size hizmet vermek adına kandırmacaya başvurabilir. Tuzla nakliye firmaları arasında karşılaşacağınız en güvenilir sigortalı taşıma şirketi konumundayız. Tüm eşyaların sigortalaması yapılmakta ve taşınmaktadır. Tuzla evden eve nakliyat olarak sunduğumuz sigorta güvencesiyle müşterilerimiz rahatlıkla eşyalarını bize teslim edebilir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat – Asansörlü

Geçmişte asansörün olmadığı yüksek katlı binalarda ev taşımak hem taşıyanlar hem de taşınanlar için çok can sıkıcı bir durumdu. Eşyalar merdivenlerden zorlanarak taşınmakta ve olası ezilme ve kırılmalara da zemin hazırlamaktaydı. Teknolojinin de ilerlemesiyle dış cephe asansörleri bu soruna tam olarak çözüm oldu diyebiliriz. Yüksek katlı ve asansör kullanımının izin verilmediği apartmanlarda dış cephe asansörü kurmaktayız. Tuzla evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın zarar görmemesi adına merdivenlerden taşımak yerine teknolojiyi çalışmalarımıza entegre etmiş bulunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz huzurlu ve güvenli bir şekilde hizmet almaktadır.
Dış cephe asansörü nakliye hizmetine ayrıca bir yük getirmiş olsa da eşyaların zarar görmesini engelleyerek olası riskleri ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca iş yükünü azaltmakta, işin bitirilme süresini kısaltmakta ve işçi sayısına da azaltarak asansörlü ve asansörsüz taşımacılık arasındaki nakliye farkını da önemli ölçüde kapatmaktadır.

tuzla asansörlü nakliyat

Tuzla Asansörlü Ev Taşıma

Tuzla Ofis Taşıma

Ofis eşyalarınızın profesyonel ve sigortalı bir şekilde taşınması çok önemlidir. Ofisinizdeki eşyaları uygun paketleme ekipmanları ile profesyonelce taşımaktayız. Kalem, defter, dosya gibi ofis kırtasiye malzemelerinin karışıklık olmadan ve düzenli bir şekilde paketlenmesi elzemdir. Bu malzemeleri uygun taşıma kolileri ile temiz bir şekilde taşımaktayız. Dolaplar, kesonlar, kitaplıklar, masa, sandalye, yönetici koltukları ve askılıklar gibi ofis mobilyalarının taşınması da çok önemlidir. Bu tür mobilyaların tüm kurulum işlemleri usta marangozlarımız tarafından yerine getirilmektedir. Paketleme işlemlerinde ise kaliteli malzemeler kullanarak eşyaların zarar görme riskini minimum seviyeye indirmekteyiz. Ofis taşımacılığı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Tuzla evden eve nakliyat Ofis Taşımacılığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tuzla Eşya Depolama

Eşyalarını depolamak isteyen müşterilerimize istediği süre zarfında kendilerine bir depolama alanı tahsis etmekteyiz. Günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak depolama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Depolama tesislerimiz son derece temiz ve korunaklıdır. Eşyalarınız rutubet almayan ferah ve temiz depolarda saklanmaktadır. Ev, ofis veya parça eşyalarınız depolanmaktadır. Depolama fiyatlarımız son derece makul olmakla birlikte oldukça korunaklıdır. Her bir tarafta kameralar yer almakta ve bu sayede sürekli olarak izlenebilmektedir. Depolama tesislerimiz içerisinde de bekçilerimiz bulunmaktadır.

Tuzla Şehirler Arası Nakliyat

Bir ilden başka bir ile taşınmak isteyen müşterilerimiz için Tuzla evden eve nakliyat olarak garantili ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Uzun mesafeli taşımalarda eşyanın beklenen zaman zarfında taşınması çok önemlidir. Bu noktada araç takip sistemi ile müşterilerimiz nakliye aracının nerede olduğu ve ne zaman adrese ulaşabileceğini görebilmektedir. Eşya sigortasının yanında kaza sigortası ile de olası tüm problemlerden müşterilerimizin zarar görmesinin önüne geçmekteyiz. Fiyatları belirlerken bazı değişkenler fiyatı oldukça etkilemektedir. Bazı müşteriler sadece kendi eşyalarını taşıyan özel bir nakliye aracıyla eşyalarının taşınmasını ister. Bazıları ise müşterek olarak yani birkaç müşterinin eşyasıyla birlikte taşınmasını isteyebilir. Özel taşınmalar müşterek taşınmalara göre fiyat açısından daha pahalıdır.

Tuzla Şehir İçi Nakliyat

Tuzla evden eve taşımacılık firması olarak İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasına eşyalarınızı götürmekteyiz. Hizmet süresi bir ev eşyası için yaklaşık 7-8 saat sürmektedir. Şehir içi taşımalarda müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bir müşteri memnun kaldığı takdirde bir çok müşteriye ulaşmamızı sağlayacaktır. Şehir içi taşımalarda şirketimizden ilk hizmet alacaklara özel indirimimiz de bulunmaktadır.

tuzla nakliyat

Tuzla Nakliyat Eşya Paketleme

Tuzla Parça Eşya Taşıma

Bir veya birkaç eşyadan oluşan malları bir yerden bir yere taşımak istiyorsanız sizlere uygun fiyatlarda minivan nakliye araçlarımız bulunmaktadır. Bu araçlar sayesinde hem uyguna taşınacaksınız hem de pratik bir şekilde taşımanız gerçekleşecektir. Bunun yanında bazen müşteriler buzdolabı gibi büyük ve ağır eşyaların bina içinde bir kattan diğer bir kata indirmek veya çıkarmak amacıyla bu hizmeti alırlar. Bazı kaba eşyalar asansöre sığmayabilir. Bu tür sorunlarda çözüm profesyonel ekibimizce sunulmaktadır. Tuzla evden eve nakliyat güvencesiyle uygun paketleme ve özenle eşyalar taşınmaktadır.

Tuzla Nakliye Hizmet Bölgeleri

 • Akfırat
 • Aydınlı
 • İçmeler
 • İstasyon
 • Mimar Sinan
 • Orhanlı
 • Şifa
 • Tepeören

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tuzla nakliye fiyatları 1500 ₺ ile 7500 ₺ arasında değişmektedir. Oda sayısı, eşyanın alınacağı ve gördürüleceği binalardaki kat yükseklikleri ve iki yer arası mesafe fiyatları etkilemektedir. Fiyatları etkileyen bir diğer değişken ise bazı yüksek binalarda asansörün olmaması veya kullanımına izin verilmemesidir. Bu gibi durumlarda dış cephe asansörü kurulması gerekmektedir. Bu da nakliye ücretini arttırmaktadır.

Tuzla Nakliyat Dikkat Edilecek Hususlar

 • Korsan firmalara dikkat ediniz! Evden eve nakliyat firması ile anlaşmadan önce o firmayı internetten araştırınız. Hakkında yapılan yorumlara dikkat ediniz.
 • Taşınma sürecinde herhangi bir sorun yaşamamak için firmadan ekspertiz isteyin. Ekspertiz hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir. Bu sayede taşınma sürecinde ortaya firma tarafından çıkabilecek olumsuzlukları engellemiş olursunuz.
 • Çevrenizde daha önce taşınma hizmeti almış kişilere danışarak onların görüşlerini ve tavsiye ettiği nakliye firmalarına öncelik tanımanız tavsiye edilir.
 • Uygun fiyata nakliye bulmak düşüncesiyle acele hareket edip piyasadaki kötü nakliyecilerle denk gelebilirsiniz. Bu noktada dikkatli olun.
 • Nakliye firmalarının ekibinde yabancı eleman çalışıp çalışmadığını öğrenebilmek çok önemli. Bazı nakliyeciler ucuza eleman çalıştırmakta. Bu durum eşyaların kırılma ve çizilme riskini arttırmaktadır.
 • Ev taşımalarında açık kasa araçlarla evinizi taşımayın. Ev taşımaları kesinlikle kapalı kasa araçlarla yapılır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Merak Edilen Sorular

⦁ Tuzla nakliye fiyatları ne kadardır?

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları taşınacak oda sayısı, kat oranları ve adresler arası mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlere göre ev taşıma fiyatlarımız 1500 ila 7000 lira arası değişkenlik göstermektedir.

⦁ Tuzla Nakliyat hizmetlerinde dış cephe asansörü kurulmakta mıdır?

Müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda asansör kurulmaktadır. Asansörü olmadığı, merdivenlerin dar olduğu yüksek katlı binalarda kullanılmaktadır.

⦁ Tuzla nakliye beyaz eşya, avize takma ve dolap kurulum işlemleri yapmakta mıdır?

Tüm beyaz eşyaların ve avizelerin bağlantıları yapılmaktadır. Marangozumuz tarafından mobilyalarınızın sökme takma işlemlerimde itina ile yapılmaktadır.

⦁ Tuzla nakliyat ekspertiz hizmeti nasıl verilmektedir?

Ekspertiz hizmetimiz ücretsiz verilmektedir. Bu hizmet ile eşyalar için gerekli araç genişliği, eleman sayısı ve malzeme miktarı belirlenerek olası riskler en aza indirilmektedir.

⦁ Tuzla eşya depolama tesisiniz bulunmakta mıdır?

Tuzla’da yer alan geniş ve büyük depolama tesisimiz ile hizmet vermekteyiz. Son derece temiz ve rutubet almayan ortamda eşyalarınız muhafaza edilir.

⦁ Şehirler arası nakliye hizmetiniz bulunmakta mıdır?

Tüm Türkiye’ye ulaşan bir hizmet ağımız vardır. Şehirler arası nakliye araçlarımız ile uygun fiyatlar ve sigortalı taşıma garantisiyle hizmet vermekteyiz.

⦁ Tuzla evden eve nakliyat iletişim numarası nedir?

GSM: 0532 351 97 87 — TEL: 0216 388 49 00