piyano taşımacılığı

Çoğu müzik sever müzik aletlerinin taşınması konusunda çok fazla hassastırlar ve müzik aletlerinin özenle taşınmasını isterler. Boyutu ve ağırlığı sebebiyle piyano taşımacılığı evden eve nakliyat sektöründe ayrı bir yere sahip olup profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır. Piyano, ağırlığı ve hassas yapısı gereği özel bir hizmet gerektirmektedir. Piyano taşımacılığı için eğitilmiş elemanlar piyanolara özel üretilmiş ambalajlama malzemeleri ve halatlarla çalışma yaparlar. Duvar (konsol) piyanosu, elektro piyano, prepared (hazırlanmış) piyano, mekanik piyano, pnömatik piyano taşınması kuyruklu piyanoya göre daha kolaydır. Kuyruklu piyanolar için daha fazla elemanla daha itinalı hizmet verilmektedir.

Kurumumuz Ömeroğlu Nakliyat tarafından ayrı bir hizmet olarak verilen piyano nakliyesi kaliteli elemanlarla ve yüksek mukavemetli ambalajlama malzemeleriyle gerçekleştirilmektedir. Firmamızın müziğe verdiği büyük önemin bir neticesi olarak sunduğu bu hizmet müşterilerimizin gönül rahatlığıyla taşınmalarını sağlamaktadır.

Piyano taşıma ücretleri firmadan firmaya göre değişkenlik gösterebilmektedir. Asıl nedenler arasında hizmet kalitesi ve sunulan hizmetin maliyeti yer almaktadır. Piyano taşıma firmaları arasında en eski olan kurumumuz daha uygun fiyatlarla zamanla kazanılan tecrübe sayesinde daha kaliteli hizmet veren büyük bir firmadır. Sizlere, daha uygun piyano taşıma fiyatlarının ve kaliteli hizmetin yanı sıra sunduğumuz garantiyle daha güvenilir bir çalışma yapmaktayız.

Müşterilerimizin arzusu üzerine kuyruklu piyano dışındaki piyano çeşitlerinin nakliyesini daha az hacimli ve daha hafif olduğu için evden eve nakliyat hizmetiyle birlikte de gerçekleştirebilmekteyiz. İstanbul’un tüm semtlerinde 7/24 piyano taşımacılığı hizmetleri veren firmamıza daima açık olan iletişim hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.