antika eşya taşımacılığı

Antika eşyalar gerek maddi gerekse manevi olarak değerli eşyalardır. Geçmiş dönemleri yansıttığından ötürü bizler için paha biçilmezdir. Taşınması ve paketlenmesi özen ve itina gerektirir. Antika eşyaların mukavemeti genelde düşük olduğu için ve hassas yapılarından dolayı ambalajlama işlemi ince bir işçilik gerektiriyor bu nedenle ambalajlama işlemi profesyonel bir ekip tarafından yapılmalı ve aynı şekilde tecrübeli kişiler tarafından taşınması gerekmektedir. Antika eşyaların hasar görmemesi için tercih edeceğimiz nakliye firmasının hizmet kalitesi oldukça önemlidir. Yanlış bir seçim yapmamız neticesinde maddi ve manevi olarak çok büyük zarara uğramış olabiliriz. Güçlü referans veren firmaları tercih ederek olumsuz ihtimalleri minimuma indirebiliriz.

Antika eşya taşıma işlemi dikkat ve sabır gerektirdiğinden dolayı hizmet veren ekibin teknik bilgisi üst düzeyde olmalıdır. Kurumumuz tarafından itinayla verilen antika taşımacılığı hizmeti özenle seçilmiş elemanlar tarafından verilmektedir. Ekibimiz önce tüm antika eşyaları gerekiyorsa demonte ederek taşınma sırasında hasar görmesini engelliyor. Daha sonra her bir eşyayı biçmine ve ağırlığına uygun ambalajlama malzemeleriyle paketleyip boyutlarına uygun minik dolaplara ve kolilere koyarak kamyona düzenli bir şekilde yerleştiriyorlar. Aşamalı olarak verilen bu hizmetin amacı manevi değeri yüksek olan antika eşyaların hasarsız olarak nakliyesinin gerçekleştirilmesidir.

Antika eşya taşımacılığı kurumumuzun kurulduğu yıldan bu yana verdiği hizmetlerin başında yer almaktadır. Bugüne kadar tecrübeli elemanlar yetiştirerek bu alandaki güvenilirliğini daima korumuştur. Birçok ünlü ismi ve kurumu referans göstererek müşterilerine gönül rahatlığıyla antika eşya taşımacılığı hizmeti almalarını sağlamıştır.

Antika eşya taşıma firmaları arasından hizmet anlayışı ve tecrübeli eleman kadrosuyla sıyrılmayı başarmış olan kurumumuz Ömeroğlu Nakliyat sunmuş olduğu fiyatlarla da daima tercih edilmiş ve birçok müşterimiz tarafından hizmetlerinden dolayı takdir edilmiştir. Antika eşya taşımacılığı hizmetlerimizi garantili ve sigortalı olarak gerçekleştirerek bu alandaki iddiamızı bugüne kadar daima yüksek tutmayı başardık. 7/24 açık olan iletişim hatlarımızdan bize ulaşabilir ve bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.