küçükyalı evden eve nakliyat

Ömeroğlu Küçükyalı evden eve nakliyat firması, İstanbul Maltepe bölgesinde hizmet veren köklü ve kurumsal bir taşımacılık firmasıdır.1990 yılında faaliyetlere başlayan firma kurulduğu günden itibaren çalışma hacmini ve müşteri potansiyelini arttırmış ve hızlı bir büyüme ivmesi yakalayarak nakliyat sektörünün bölgesel ve küresel anlamda iddialı firmalarından biri haline gelmiştir. İşyeri Küçükyalı Selamoğlu Pasajı’nda yer alan firmaya ait 3 kamyon 2 kamyonet ve 1 ekspertiz aracı bulunmaktadır. Deneyimli iş gücüne sahip elemanları ile profesyonel hizmetler veren Küçükyalı nakliyat firmasına ait envanterde bir de yük asansörü bulunmaktadır.

Taşımacılık hizmetleri olarak şehir içi, şehirler arası nakliyat, eşya depolama ve sigortalama hizmetleri veren Küçükyalı evden eve nakliyat firması taşınma zamanından önce ve sonra gösterdiği samimiyet ve güveni müşterilerine her zaman vermektedir.

küçükyalı nakliyat

Nakliye çalışmaları genel olarak yüksek fiyatlarla yapılmaktadır. Fiyatların yüksek olması da verilen ve istenen hizmete göre değişiklik gösterir. Bu nedenle taşınacak insanlar kendi bütçesine uygun bir firma arayışı içine girip korsan veya deneyimsiz firmalara rastlayabiliyor. Küçükyalı nakliye firması tarafından müşterilere verilen uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetler sayesinde artık bu tür taşımalardan daha güvenilir taşınmalara olanak sağlanmaktadır.

Küçükyalı Nakliye Şirketleri

Yapılan araştırmalar neticesinde Küçükyalı nakliye şirketleri tarafından verilen hizmetlerin müşterileri memnun etmediği görülmektedir. Her iki müşteriden biri eşyasının kırıldığını veya çizildiğini belirterek isyan etmektedirler. Küçükyalı evden eve nakliye firması müşterilerine taşıma öncesinde verdiği sigorta poliçesi sayesinde bu sorunların yaşanmasının önüne geçmektedir. Eşyanın en ufak zarar bile görmesi durumunda firma tarafından sağlanan olanaklarla eşyanız size eskisinden daha iyi bir şekilde geri dönmektedir.

Nakliye hizmetlerinde kalın patpatlardan ve beyaz kağıtlar kullanan Küçükyalı evden eve nakliyat firması her zaman titiz ve kaliteli bir taşımacılık yaparak en çok tercih ve referans edilen Küçükyalı nakliye firmalarının başında yer almaktadır. Çağın teknolojisine ayak uyduran ve çalışmalarına sistemli bir şekilde entegre ederek müşterilerine istenen en teknik hizmeti vermektedir.

Ömeroğlu Küçükyalı nakliye hizmetlerinden yararlanmak ister ve bize ulaşmak isterseniz Küçükyalı Mahallesi Sera Sokak ‘ta ki pasajda bulunan iş yerine gelip yüz yüze görüşebilir veya aşağıdaki telefon numaralarından birini arayarak Küçükyalı Nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi almak için diğer bir internet sayfamız olan olan Ömeroğlu Nakliyat web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İrtibat numaraları:
0532 351 97 87– 0216 388 49 00
Adres:
Atatürk Caddesi Selamoğlu Pasajı No:32 Küçükyalı/Maltepe

3 thoughts on “Küçükyalı Evden Eve Nakliyat”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir