suadiye evden eve nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat hizmetleri hakkında sizlere aydınlatıcı bilgiler vermek ve taşınmanızı en iyi şekilde sonuçlandırmak adına bu yazı yazmaya karar verdik. Elbette ikide bir “ÖMEROĞLU Nakliyat sektörün en iyi firması”, bu firmadan daha iyisi yok şeklinde değil de bilhassa bu firmanın sunduğu hizmetler hakkında detaylı bir şekilde konuşarak bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

Suadiye Mahallesi Hakkında

Suadiye mahallesi, İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlıdır. Bağdat Caddesi üzerinde Bostancı ve Erenköy mahalleleri arasında yer alır. Semtin sınırları kuzeyde Şemsettin Günaltan Caddesinden güneyde Marmara sahiline kadar uzanmaktadır. Semte adını Suad Hanım adına yaptırılan Suadiye Camii vermiştir.

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Eski bir yerleşke olması ve refah seviyesinin yüksek olması bu mahallede taşımacılık faaliyetlerinin fazla olmasını sağlamıştır. Bu sebeple de bu bölgede ve yakın civarda birçok (hatta çok fazla) nakliye firması hizmet vermeye başlamıştır. Eminim ki sizler de çok iyi biliyorsunuz ki bu firmaların hepsi aynı kalitede hizmet verememektedir. Bunun birçok sebebi olabilir. Örneğin; tecrübesizlik, ekip ruhu olmaması, doğru iletişimin ve stres kontrolünün sağlanamaması gibi buna benzer birçok sebep. Yani her nakliye kamyonu ve elemanı olan bu işi yapabilir diye bir kaide yoktur.

Suadiye Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Asıl konumuza gelirsek bugün sizlerle yaklaşık 29 yıllık (1990-2019) tecrübeye sahip olan Ömeroğlu Maltepe evden eve nakliyat firmasının nasıl bir taşımacılık hizmeti sunduğundan bahsedeceğiz. Yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak evden eve nakliyat hizmeti hakkında aklınıza takılan sorular olursa bunları not edip firma ile görüşebilirsiniz. Hadi başlayalım!

Diyelim ki internet aracılığı ile bu siteye ulaştınız ya da yakınlarınızın tavsiyeleri üzerine bu firma ile anlaşmaya karar verdiniz. Bundan sonraki aşamaları maddeler halinde sıralayalım;

Suadiye Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşamaları

1.) Sizler firma ile görüşerek fiyat teklifi aldıktan sonra taşınma tarihiniz belirlenir ve adres bilgileriniz alınarak adınıza randevu oluşturulur.
2.) Taşınma tarihine kadar sizler sadece özel, maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı toparlayıp muhafaza altına alabilirsiniz. Firma bu konuda oldukça hassas ve mutlaka sizlere bilgilendirme yapacaktır.

veee taşınma tarihiniz geldi…

3.) Ömeroğlu nakliye firma ekibi gerekli nakliye aracı ve ambalajlama ekipmanlarıyla evinize gelerek eşyaları taşınmaya hazır hale getirir.

Suadiye Evden Eve Nakliyat İnce Detaylar

Kırılacak Eşyalar ve Mutfak Malzemeleri: Steril beyaz kâğıtlarla iyice sarılarak mukavemeti yüksek karton kolilere yerleştirilir ve üzerine not düşülür. (dikkat kırılacak, mutfak eşyası gibi) Yerleştirme malzemenin ağırlığı baz alınarak yapılır, aralara bolca kâğıt yerleştirilerek taşınma sırasında hasar görmesi engellenir.

Mobilyalar: Ekip içerisinde bulunan profesyonel marangozlar tarafından dolaplarınız dikkatle ve özenle sökülerek gerekli ambalajlama işlemi uygulanır.

Elektronik Cihazlar: Yapılarının hassas olması sebebiyle bu cihazlar için özel bir ambalajlama tekniği uygulanır.

Kıyafetler: Yüksekliği 1.50 m, genişliği ve derinliği 1 m olan portatif dolaplarla giysileriniz tozlanmadan ve kırışmadan taşınır.

Aydınlatma Cihazları: Ekip içerisindeki elektrik uzmanı vasıtasıyla sökülerek ebadına uygun kolilere yerleştirilir. Koliler üzerine not düşülür.

Beyaz Eşyalar: Bağlantılarından sökülerek kalın ana ambalajlama malzemeleri ve battaniyeler kullanılarak paketlenir.

Diğer Eşyalar: Koltuklar, bazalar, etajerler, yataklar streç ve çok katlı patpatlar kullanılarak titizlikle paketlenir.

4.) Tüm paketleme işlemi bittikten sonra mütemadiyen taşıma işlemine geçilir. Ekip hep birlikte tüm eşyalarınızı kamyona yükler ve dikkatli bir şekilde istifler. İstifleme işlemini tecrübe sahibi olan bir kişi üstlenir. Taşınma sırasındaki hasarların bir çoğunun istifleme hatalarından kaynaklandığı da bir gerçek.

5.) Tüm eşyalarınız araca yüklendikten sonra yeni evinizin adres bilgileri alınarak yola çıkılır. Ekip yeni evinize vardığında eşyalarınızı kamyondan evinize doğru taşımaya başlar. Bu esnada iş paylaşımı yapılır. Marangoz söktüğü dolapların montajını, tesisatçı beyaz eşyaların ve elektrikçi de avizelerin bağlantısını gerçekleştirir.

6.) Eşyalarınız yeni evinizde odalara yerleştirilip gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra taşınma işleminiz bir aksilik olmazsa başarıyla gerçekleşmiş oılur. Bu noktada aklınıza takılan soruları Suadiye evden eve taşıma hizmeti alacağınız Ömeroğlu Nakliye firmasına çekinmeden sorabilirsiniz.

Suadiye Nakliye Fiyatları

Suadiye nakliyat firmalarından Ömeroğlu ile anlaştıysanız alacağınız fiyat teklifinin neye göre değiştiğini açıklamanın faydalı olacağı kanaatindeyiz. Fiyat teklifini firma sizin eşyalarınızın durumunu anlamak için sorduğu sorular yardımı ile yapar. Birçok firma halen bunu sistematikleştirmese de Ömeroğlu bir fiyat tablosu ve fiyat teklifi formu kullanarak yapmaktadır. Firmanın buradaki düşüncesi elbette ki çok manidardır. Hiçbir şekilde hak yememek ve her müşteriye eşit şekilde hizmet sunmak amacıyla gerçekleştirilen bu fiyatlandırma yönteminde sizlerin karşılaşacağı soruları aşağıda sıraladık.

1.) Evinizin bulunduğu semt neresidir? (Suadiye 🙂
2.) Eviniz kaç odadan oluşmaktadır? (2 oda 1 salon gibi)
3.) Kırılacak ve mutfak eşyalarınızın kolileme işlemini siz mi yapacaksınız yoksa firmanın mı yapmasını istiyorsunuz? (Fiyatı etkileyen önemli unsur)
4.) Kaçıncı katta oturuyorsunuz?
5.) Asansör var mı ve kullanılabilir mi? (Gerekirse firma tarafından modüler asansör kurulur.)
6.) Kamyonun binaya yanaşma mesafesi ne kadar? (Bazı apartmanların girişi kamyonun yanaşmasına uygun olmayabiliyor.)
7.) Taşınacağınız semt neresidir? (Yakıt)
8.) Kaçıncı kata taşınıyorsunuz?
Firma tarafından edindiğimiz bilgiler bu yöndedir. Atladığımız bir yer olabilir. Daha fazla bilgiye ulaşabilmek için firma ile görüşebilirsiniz.

Suadiye Eşya Depolama

Suadiye evden eve taşımacılık hizmeti hakkında yeteri kadar bilgi verdikten sonra Suadiye nakliyat firmasının sunduğu bir diğer hizmet olan eşya depolama hakkında bilgi vermek istedik. Eminiz ki bu semtte evden eve nakliye hizmeti kadar depolamaya da ihtiyaç vardır. Gelin hep birlikte nasıl bir hizmet politikası yürütülüyor görelim.

Tüm paketleme taşıma işlemleri yukarıda anlatıldığı gibi gerçekleştirilmektedir. Hizmetler arasındaki fark ise, evden eve nakliyatta eşyalarınız yeni evinize taşınırken eşya depolamada ise firma depolama alanına götürülüp depolama süresince muhafaza edilmektedir. Burada merak edebileceğinizi düşündüğümüz birkaç hususu sizler için öğrenmeye çalıştık.

Birincisi: Suadiye eşya depolama alanları,
İkincisi: Suadiye depolama hizmetinin bedeli ve ödeme yöntemi,
Son olarak ta firmanın sizlere nasıl güven vereceğidir.

Sırayla anlatmak gerekirse Suadiye eşya depolama alanları fayans zeminli, 7/24 kameralar ile korunaklı ayrıca rutin bir şekilde temizliği sağlanmaktadır. Depolama hizmetinin bedeline gelecek olursak evden eve nakliyatta yapılan fiyatlandırma yöntemi kullanılmaktadır. Ayrıca aylık olarak depolama kirası alınmaktadır. Kiralama bedelleri sadece eşyalarınızın kaplayacağı hacimle belirlenmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi için firmayla görüşün.

Güven konusuna gelecek olursak firma isteyen müşterilerine suadiye depolama alanını gösterebilmektedir. Bu sayede sizler içiniz ferah bir şekilde eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Depolama taleplerinin yoğun ve depolama alanının kısıtlı olması sebebiyle elinizi çabuk tutarak en yakın tarihe randevu almanızı öneririz.

Suadiye Ofis Taşıma

Suadiye iş yeri taşıma hizmeti alacak insanlar için özel olarak firma ile görüşerek hizmet aşamalarını öğrendik. Şimdi sizlere konu hakkında edindiğimiz bilgileri anlatmaya çalışacağız.

Şunda hem fikir olalım ki ofis eşyaları, çalışma ekipmanları insanlar için oldukça değerlidir. Bunun bilincinde olan firma ve çalışanları bu doğrultuda hizmet sunmaya çaba göstermektedir. Elemanlar daima büyük bir özveriyle çalışarak en kısa sürede suadiye ofis taşıma hizmetini icra etmeyi hedeflemektedir çünkü sizler için değerli olan çalışma zamanının çok az bir miktarını kullanarak taşınma işlemini bitirmeleri gerektiği bilincine sahipler.

Suadiye iş yeri taşıma hizmeti almak için öncelikle firmadan randevu alırsınız. Daha sonra taşınma tarihi kararlaştırılır. Taşınma tarihinde firma ekibi ofisinizin bulunduğu konuma gelerek hizmete başlar.

Klasörler, dosyalar ve evraklar karton kolilere koyularak hangi dolaptan alındıysa üzerine not düşülür.
Mobilyalarınız marangoz tarafından de monte edilerek paketlenir ve taşınabilir konuma getirilir.
Elektronik cihazlar hassas yapılarından ötürü en uygun ambalajlama tekniğiyle paketlenir.
Özel ekipmanlar yapılarına, ağırlıklarına ve boyutlarına göre özel ambalajlama yöntemleriyle paketlenir.
Tüm ofis eşyalarınız paketlendikten sonra kamyona düzgünce istiflenerek sabitlenir. Yeni iş yerinizde mobilyalarınız dilediğiniz şekilde dizayn edilerek teslim edilir. Firmanın ofis taşıma hizmetini kısa ve öz şekilde anlatmaya çalıştık. Aklınıza takılan herhangi bir soru işareti varsa firma ile çekinmeden irtibata geçebilirsiniz.

Suadiye Şehirler Arası Nakliyat

Suadiye şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri hakkında ÖMEROĞLU Nakliyat firması tarafından bizlere aktarılan bilgileri sizlere aktararak yazımızı burada sonlandıracağız. Eminim ki hiç kimse zorunluluk olmadığı sürece Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’u bırakıp ta başka şehirlere gitmek istemez. Zorunlu sebepler arasında mesleki tayinler daha fazla öne çıkmaktadır. Bazen de göç etmenin sebebi emeklilik olabiliyor. Her ne olursa olsun insanlar eşyalarının uzun mesafelerde hasar görmeden taşınmalarını isterler. Bu hususta Suadiye eden eve nakliyat firmasının müşterilerine verebileceği en büyük güven kaynağı sigortadır. Firma şehirden şehre tüm taşıma işlemlerinde sigorta yaparak eşyalarınızı olası bir kaza durumuna karşı garanti altına alıyor. Bu sigorta kaza sigortası olarak bilinmekte ve eşyalar kamyona yüklendikten hemen sonra başlamaktadır.

Şehirler arası evden eve nakliye hizmetleri tamamen evden eve nakliyat hizmetlerine benzer şekilde sunulmaktadır. Evden eve nakliyatta yapılan paketleme yöntemleri daha dikkatli ve yoğun bir şekilde uygulanarak eşyaların uzun mesafelere rağmen hasar görmeden taşıması sağlanır.

Suadiye evden eve, suadiye eşya depolama, suadiye ofis taşıma ve suadiye şehirler arası nakliye hizmetleri hakkında verebileceğimiz bilgiler bu kadardı. Yaklaşık olarak 6 saatimizi ayırarak firma ile görüşüp bu yazıyı yazdık. Umarız yeteri kadar bilgilendirici olmuştur. Tüm taşınma işlemlerinizin hasarsız bir şekilde geçmesini diliyor ve yazımızı burada sonlandırıyoruz.

Diğer bir Evden Eve Nakliyat web sitemize buradan ulaşabilirsiniz !

Diğer bir hizmetimiz olan Şehirler Arası Nakliyat hizmetimize buradan ulaşabilirsiniz !

2 thoughts on “Suadiye Evden Eve Nakliyat”

    1. Teşekkür ederiz Sibel Hanım.
      Vakit ayırıp düşüncelerinizi paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederiz.
      Yeni evinizde sağlıklı ve huzurlu bir yaşam geçirmeniz dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir