Ömeroğlu Maltepe nakliyat, merkez Küçükyalı olmak üzere açıldığı 1990 yılından itibaren Maltepe bölgesinin tüm şehir içi ve şehirler arası nakliye ve eşya depolama hizmetlerini sigorta garantisi ile birlikte itimatla yapmaktadır. Maltepe nakliyat, taşıma hizmetlerinde günümüz teknoloji imkanlarından yararlanarak geçmişte ev taşınırken yaşanan tüm sorunları minimum seviyeye indirmiştir. Bu ayrıcalığın yanında uygun fiyat politikası ve uzman kadrosu ile Maltepe evden eve nakliyat bölgenin en çok talep gören firması konumundadır.

27 yıllık çalışma ve başarıların getirdiği tecrübe ile nakliye sektörünün tüm alanlarında faaliyetler veren Maltepe evden eve nakliyat, %100 müşteri memnuniyeti gayesi ile kusursuz bir taşıma gerçekleştirmektedir. Girişime ve gelişime açık bir şekilde hizmet ağlarını genişleterek sadece Maltepe‘nin değil İstanbul en önemli nakliye firması olmuştur.

maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Nakliyat Hizmetlerimiz

Evden eve taşımacılık, şehirler arası nakliyat ve depolama gibi konular uzman kişiler tarafından yapılması gereken hizmetlerdir. Bu hizmetleri güvenle alabilmek için nakliye firmalarını iyi araştırmalı ve onlarla yüz yüze görüşerek anlaşmalısınız. Bu görüşmelerde firma yetkilisinden sözleşme kağıdı ve sigorta garantisi isteyerek taşınmadan önce ve sonra oluşabilecek sorunlara karşı ehemmiyet sağlayabilirsiniz. Taşımacılık hizmetlerinin tüm yetki belgelerine sahip olan Maltepe nakliyat bu anlamda sizlere güvenilir bir hizmet sağlar.

Ev taşıma hassasiyet ve disiplin isteyen bir ekip çalışmasıdır. Çünkü ev taşımak sadece eşyaların kamyona yüklenmesi değil taşınma sürecinin bir bütün içerisinde güvenlik ve çalışma koşulları dikkate alınarak yapılması gerekir. Tüm bu hususları dikkate alarak tam donanımlı bir şekilde göreve hazır olan Maltepe nakliye profesyonel çalışma ekibine itimat edebilir huzurlu bir taşıma gerçekleştirebilirsiniz.
Her türlü ambalajlama ve paketleme malzemelerine sahip Maltepe nakliyat çalışmalarında şunları kullanmaktadır:

Akıllı kutular,
Kalın çıtçıtlı patpatlar,
Özel bardak ve tabak kolileri,
Beyaz ve temiz kağıtlar,
Dayanıklı dikdörtgen koliler,
Elbise dolapları,
Streç, bant vs. diğer gerekli tüm ekipmanlar.
Bu özel ekipmanlarla birlikte son model taşıma araçları ile nakliye çalışmalarında kusursuz ve kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Maltepe nakliyat firmasının hizmetlerinden birkaçı şehir içi nakliyat, şehirler arası taşımacılık, ofis, villa, büro ve mağaza taşımacılığı ve bunların dışında özel olarak piyano, çelik kasa, parke ve diğer ağır eşya nakliyeleri gibi daha birçok nakliye hizmeti.

Maltepe evden eve nakliyat, sahip olduğu güçlü nakliye alt yapısı ile rakiplerinin hep bir adım önünde yer almıştır. Özellikle geniş araç filosunda yer alan 3 tır, 2 kamyon, 1 kamyonet, 1 ekspertiz aracı ve yük asansörü ile her çoklukta eşyayı rahatça taşımaktadır. Bu taşınmalarda fiyatlar da aracın boyutuna göre ufak çapta değişim göstermektedir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Maltepe nakliyat firmaları arasında en büyük hacimli depolama alanına sahip Maltepe nakliyat firması 1400 m² depolama alanı ile her türlü ev, ofis ve tekstil eşyasını içerisinde barındırmıştır. Eşyalar depolarda hiçbir karışıklığa uğramaması için özel ayraçlarla ayrılmaktadır. Emanet ettiğiniz eşyalar güvenlik sistemleri ile 7/24 izlenerek korunmaktadır.

Maltepe nakliyat fiyatları genel olarak eşyanın durumuna ve kat oranlarına göre artıp azalmaktadır. Mesela girişten alınan bir eşya ile 4. kattan alınan bir eşyanın fiyatları arasında çok büyük farklar oluşabilir ya da aynı yüksek kattan alınan iki eşyanın birinde asansör olmaması durumunda iki taşınma arasında fiyatlar değişmektedir. Maltepe nakliyat her zaman ki gibi bu durumu teknolojik olanaklarla birleştirerek hem zamansal hem de ekonomik olarak tasarruf etmenizi sağlar. Nakliye envanterinde barındırdığı yük asansörü ile daha kolay ve daha uygun bir taşımacılık sağlar.

Maltepe nakliye firmasının verdiği diğer bir hizmette şehirler arası taşınmadır. Bu taşınmalarda halkın kaygılarını ortadan kaldırır ve bir güven ortamı içerisinde faaliyet gösterir. Bu uzun ve meşakkatli taşınma hem ekonomik olarak hem de fiziksel olarak yorucu bir iştir. Bu tür işlerde firma tarafından müşterilere sigorta garantisi de sağlanarak yolda oluşabilecek her türlü kötü ihtimale karşı da eşyalarınızı korumuş olur. Eşyaların alındığı yer ile götürüleceği yer arasındaki mesafe fiyatların artmasındaki en büyük etken olup şoförlerin de bu bağlamda fazla mesai yapması da bu etkenler arasında yer alır.

Neden Maltepe Nakliyat ile Taşınmalısınız?

Maltepe nakliyat İstanbul evden eve taşımacılık firmaları arasında en çok tercih edilen ve tavsiye edilen nakliyat firmasıdır.
Daha iyi bir hizmet istiyorsanız,
Sigortalı bir çalışma istiyorsanız,
Eşyalarınızın hasar görmesini istemiyorsanız,
Güvenilir bir firma arıyorsanız,
Titiz ve disiplinli bir ekip istiyorsanız,
Profesyonel bir ekip( elektrik teknisyeni, tesisatçı, marangozcu vb.) istiyorsanız,
Sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız işte bu yüzden Maltepe nakliyat firması ile taşının.

Nasıl Bir Hizmet?

Taşınmadan önce gönderilen ekspertiz ekibi eşyayı yerinde ayrıntıları ile inceler. Taşınma günü tam zamanında tüm ekipmanları ile birlikte hazır bulunur. Eşyalar planlı ve organize bir şekilde ambalajlanır. Daha sonra itinayla kamyona yüklenir. Diğer eve ulaşıldığında eşyalar ambalajlarından çıkarılıp tekrar eski haline getirilir ve istenilen yerlere konulur. İş bittikten sonra ödemeler peşin olarak yapılır.

Nakliye Hizmeti Meşakkatli ve Ekonomik Bir İştir. Bu Nedenle Aşağıdaki Bilgilendirme Yazısını Okumak Güvenilir Bir Nakliyat Firması Bulmada Size Fayda Sağlayacaktır!

İnternetin hayatımıza girmesi ve vazgeçilmez bir ortam olması nedeniyle her geçen gün kullanımı artmaktadır. Bu bağlamda nakliye sektörü içerisinde birçok korsan nakliyeci doğarak tecrübesiz bir şekilde faaliyet göstermekte, düşük fiyat ve kalitesiz hizmet ile müşterileri hem kandırmakta hem de mağdur etmektedir.

Siz de bu durumdan korunmak için özellikle tanıdıkların tavsiye ettiği nakliye firmaları ile iletişime geçin ve iyice bir araştırma yapın.

Maltepe nakliyat ile iletişime geçmek için aşağıdaki numarayı arayabilir ve ya adresteki yere gelip yüz yüze görüşebilirsiniz. 

Nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için diğer bir web sitemiz olan Ömeroğlu Nakliyat sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İletişim: 0532 351 97 87– 0216 388 49 00
Adres: Atatürk Caddesi Selamoğlu Pasajı No:32 Küçükyalı/MALTEPE