eminönü evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti almak için bu siteye girdiniz (tabi şok indirim manşetini görünce!) ve doğrudan telefonla irtibata geçip fiyat teklifi alacaksınız ya da Eminönü Evden Eve Nakliyat bilgilendirme yazısını okuyarak nasıl bir hizmet sunuluyor onu öğreneceksiniz. Öncelikle tüm samimiyetimizle burada anlatılacak olan nakliye hizmetinin harfiyen gerçekleştirildiğini söylemekte fayda vardır. Bunu söylüyoruz çünkü nakliye firmalarının az bir kısmı da olsa sunulacak hizmet konusunda verdikleri sözleri yerine getiremediklerini biliyoruz.

Eminönü evden eve nakliye hizmeti ÖMEROĞLU NAKLİYAT şirketi kurulduktan bu yana verilen hizmetlerin başında yer alır. İstanbul’un 39 ilçesinde de ev taşıma hizmetleri veren şirket Eminönü’nde ev taşıma işlerine daha fazla önem vermektedir. Eminönü’nde iseniz ve nakliye hizmeti almak istiyorsanız ilk yapmanız gereken ÖMEROĞLU Nakliyat ile iletişime geçip fiyat teklifi almalısınız. Sunulan fiyatı kabul etmeniz halinde şirket size hizmet hakkında ayrıntılı bilgiler verecektir. Bu yazıda şirketin Eminönü nakliyat hizmeti ile ilgili vereceği bilgiler tüm ayrıntılarıyla anlatılacaktır. Hemen başlayalım!

Genel olarak sabah saat 8 gibi ev taşıma işlemi başlar. Eşyaların ve kat durumuna göre öğleden sonra tamamlanır.

Sabah 8’de taşıma işlemine paketleme ile başlanılır. Tüm eşyalar yapılarına ve hassasiyetlerine göre paketlenir. Ufak tefekler, kırılacak eşyalar, giysiler kolilere konur. Diğer büyük eşyalar ise (koltuk takımı, yatak takımı, beyaz eşyalar, yemek takımı gibi) kalın kırmızı patpatlar ve battaniyelerle ambalajlanır.

Ambalajlama işlemleri biter bitmez marangoz dolapları söker. Eşyalar kamyona yüklenmeye hazır hale getirildikten sonra ekipçe taşımaya başlanır. Tüm eşyalar kamyona yüklendikten sonra avizelerde sökülerek araca alınır.

Yeni evde tüm eşyalar yerli yerine konulur, dolaplar kurulur, avizelerin ve beyaz eşyaların bağlantıları da yapıldıktan sonra taşınma süreci tamamlanmış olur.

Eminönü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eminönü evden eve nakliyat hizmeti detayları ile sizlere aktarıldıktan sonra Eminönü nakliye fiyatları nasıl ve nelere göre değişiyor hemen bakalım!

Eminönü nakliye ücretleri eşyaların miktarına, taşınılacak olan yere (mesafeye) ve kat durumuna göre değişmektedir. Eşya durumu baz alınarak yapılan fiyatlandırma şu şekildedir:

1+1 –> 1300
2+1 –> 1500
3+1 –> 1700 olarak belirlenmiş ve mevsimsel olarak ta değişebilmektedir.

Diğer bir hizmetimiz olan Şehirler Arası Nakliyat hakkında bilgi almak için tıklayın !

Diğer evden eve nakliyat web sitemize buradan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir