maltepe evden eve nakliyat hizmetleri

Evden eve nakliyat hayat boyu karşılaşılan hizmetler arasında yer almaktadır. Nakliye firmalarının çokluğu insanları seçim yaparken bir hayli zorlamaktadır. Bu yüzden evden eve nakliye hizmeti veren firmaların geçmişi ve kalite standartları iyi araştırılmalı ve ona göre seçim yapılmalıdır. İnsanlar genellikle ya daha ucuz ya da daha kaliteli hizmetler sunan nakliye şirketlerini tercih ederler. Burada yapılan en büyük hatalardan biri daha düşük fiyatla düşük standartlarda hizmet veren firmayı tercih etmektir. Çoğu insan bu şekilde hem maddi hem de manevi olarak zarar görmektedir. Yapılması gereken en önemli şey çok iyi araştırmak ve yüz yüze iletişime geçerek detaylı bilgi almaktır. Bu sayede yaşanabilecek mağduriyetin ortadan kalkması sağlanmış olur. Çoğu insan titizliğe çok önem vermektedir. Onlar için nakliye firması seçmek daha da zor hale geliyor fakat yapılması gereken nakliye firmalarıyla iletişime geçip istenilen şekilde hizmet verilip verilmediğini sormaktır. Bazı insanlar da güven konusunda fazla hassastırlar. Bu kişilerin yapmaları gerekense tavsiye edilen bir firmadan hizmet almaktır çünkü referans gösterilen firmalar daima iyi hizmet sunduklarından dolayı güvenilirdir.

Evden eve nakliyat firmaları arasında en tanınmış firma olan kurumumuz tarafından verilen evden eve nakliye hizmetleri daima müşteri memnuniyeti odaklı olup kişilerin isteklerine göre verilmektedir. Özel bir istek olmadığı sürece evden eve nakliye hizmetini hep aynı şekilde sunmaktayız.
İlk olarak eşyaların ve kat durumunun tespiti için evinize ekspertiz göndeririz. Ekspertizin belirleyeceği ücreti kabul etmeniz halinde belirtilen gün ve saatte size en uygun araç ve ekip evinize gelir. Ekip evinize geldikten sonra tüm mobilyalarınızı özel üretilmiş kalın ve yumuşak ambalaj malzemesiyle sararak araca yüklerler. Dolaplarınız marangozlar tarafından sökülerek ebatlarına uygun malzemelerle sarılıp aynı şekilde araca yüklenir. Avizeleriniz ve beyaz eşyalarınızın bağlantıları sökülerek itinayla sarılıp araca da dikkatli bir biçimde yerleştirilir. Aracımız tüm eşyalar yüklendikten sonra yeni evinize doğru yola çıkar. Araç yeni evinize vardığında uzman kadromuz tarafından eşyalarınız itinayla taşınmaya başlar. Eşyalar istenilen şekilde yerleştirilir. Dolapların montajı ve avizelerin bağlantıları yapılır. Böylece taşınma işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşmiş olur. Birçok evden eve nakliye firması maalesef bu şekilde hizmet vermemektedir. Kabataslak ve haddinden fazla bir fiyat verip size gereken hizmeti sunmamaktadırlar. Bu sebeple maddi zarara uğramış olursunuz.

Ömeroğlu Nakliyat bünyesinde barındırdığı 10 kamyon, bir ekspertiz aracı ve 20 tecrübeli elemanıyla müşterilerinin istekleri doğrultusunda evden eve nakliyat ve depolama hizmet verebilmektedir. Bugüne kadar sayısız müşterisine verdiği kaliteli hizmetler sayesinde sürekli referans gösterilerek tercih edilmesi sağlanmıştır.