eşya-depolama

Günümüzde birçok insan bazı sebeplerden dolayı eşyalarının bir kısmını veya tamamını depolama ihtiyacında bulunur. Bu sebeplere örnek olarak şehirler arası seyahat, ev içi onarım ve tadilat işlemleri veya yeni eşyalar almak verilebilir. Tam bu sırada devreye kurumumuz Ömeroğlu Nakliyat giriyor. İstekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet verebiliyoruz. Ev eşyası, ofis eşyası, hastane, fabrika, tekstil ve parça eşya depolayabiliyoruz. Depolama sistemlerimiz geniş ve yüksek tek odalardan oluşmaktadır. Rutin olarak dezenfekte edilip 7/24 güvenlik sistemleriyle korunmaktadır. Kurumumuz İstanbul Maltepe merkezli olup tüm semtlere hizmet verebilmektedir. Eşya depolama firmaları arasından hizmet anlayışı yönüyle sıyrılıp sektörün en çok tercih edilen depolama firması konumundayız.

Depolarımız

Depolarımız tek odalı yapılardan oluşup sürekli havalandırılıp temizlenmektedir. 7/24 güvenlik sistemleriyle gözetlenerek sık sık güvenlik elemanlarımız tarafından kontrol edilmektedir. Depolarımız sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurup güvenlik açısından hiçbir zaman açık vermemektedir. Müşterilerimize depolarımızı görebilme imkanı vererek bu sektördeki güvenilirliğimizi her zaman en üst seviyede tutmaktayız.

Ev Eşyası Depolama

Genel olarak ev eşyası depolayan kurumumuz depolamaya uygun ambalajlama materyalleriyle eşyalarınızın hasarsız olarak depolarımıza ulaşmasını ve depolarımızda steril olarak saklanmasına olanak sağlıyor. Kurumumuz eşyalarınızı depolarımıza taşırken sizlere her türlü güvenceyi sağlamakta ve garanti vermektedir.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama firmalarının çokluğu ve verilen hizmetlerin firmadan firmaya kalitesi eşya depolama fiyatlarının değişkenlik göstermesine sebep olmaktadır. Yüksek standartlardaki depolama hizmetleri en uygun fiyata kurumumuz tarafından garanti verilerek sunulmaktadır. Genel olarak aylı depolama fiyatlarımız şu şekildedir:
1+1 ev eşyası depolama 400 TL
2+1 ev eşyası depolama 450 TL
3+1 ev eşyası depolama 500 TL
Parça eşya depolama 250-300 TL
Bu fiyatlar eşyaların miktarlarına göre ve verilen hizmetin tipine göre değişebilmektedir. Ömeroğlu depolama olarak eşyalarınızı gönül rahatlığıyla istediğiniz kadar depolayabilirsiniz.

Eşya Depolama Firmaları

İstanbul’un sürekli artan nüfusu ve kentsel dönüşüm eşya depolama firmalarının artmasına sebep olmuştur. Bundan ötürü firmalar arasında sunulan hizmetler bir hayli farklılık göstermektedir. Bu da insanları seçim yaparken düşünmeye ve araştırmaya teşvik etmektedir. Kurumumuz tarafından tavsiye edilen depolama hizmeti alacağınız firmayla irtibata geçerek gerekiyorsa depoları yerinde görme imkanına sahip olmalısınız. Bu sayede gönül rahatlığıyla eşyalarınızı depolamış olursunuz. Ömeroğlu depolama olarak bütün bu imkanları sizlere sağlıyoruz. Bizimle 7/24 iletişim kurabileceğinizi unutmayın.