şehirler arası nakliyat

Günümüzde şehirler arası nakliyat çok meşakkatli bir iş olup özen, tecrübe ve sabır gerektirmektedir. Malesef birçok şehirler arası taşımacılık firması bu konuda gereken hassasiyeti göstermeyi başarabilmiş değil. Ömeroğlu Nakliyat bu konuda sizlere gereken güveni vermekte ve profesyonel ekibiyle birlikte itinalı bir çalışma yapabilmektedir. Ömeroğlu nakliyat çeşitli ebatlardaki kamyonlarıyla ve ambalajlama sistemiyle müşterilerine taşıma garantisi vermektedir. Özel ve müşterek olmak üzere iki çeşit hizmet anlayışıyla müşterilerine iki farklı fiyat sunarak bütçelerine göre taşınma imkanı vermektedir. Özel olarak verdiğimiz hizmetin amacı tek bir araçla sadece kendi eşyalarının taşınmasını isteyen müşteilerilerimizin isteklerini karşılayabilmektir. Müşterek olarak verdiğimiz hizmet iki veya üç ev eşyasını birlikte tek bir araçla göndermektir. Bu şekilde verdiğimiz hizmetin amacı ise daha uygun fiyata aynı kalitede hizmet sunarak müşterilerimizin bütçelerine göre taşınmalarını sağlamaktır.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerimizi ister özel ister müşterek olsun aynı kalitede sunmaktayız. Önce evinize eksper göndererek eşyalarınızın durumunu ve gerekli ambalajlama malzemelerinin miktarının belirleriz. Eksperin verdiği ücreti kabul etmeniz halinde belirtilen gün ve saatte gelerek önce eşyalarınızın tümünü ambalajlayıp sonra araca yükleriz. Araç yeni evinize doğru yola çıkar ve tahmin edilen sürede orada olur. Araç yola aynı ekiple çıkar ve yine aynı ekiple orada olur. Böylece eşyalarınızın evinize varması gecikmez.

Şehirler arası nakliye firmaları arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur eşyaların araçtan araca aktarma yapılmadan ve zamanında teslim edilmesidir. Malesef bu şekilde hizmet verilmeyince eşyaların ya bir kısmı ya da tamamı hasar görmektedir.

Şehirler arası nakliye fiyatları firmalara göre ve verilen hizmet standardına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özel olarak verilen hizmette tek araca tek ev eşyası yüklendiğinden dolayı verilen fiyat, müşterek olarak verilen hizmetten biraz daha fazla olmaktadır. Kurumumuz tarafından verilen şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde özel ve müşterek verilen hizmetler arasında kalite açısından hiçbir fark yoktur fakat diğer şehirler arası nakliye firmalarının bazıları müşterek olarak verdikleri hizmette gereken özeni ve itinayı gösterememektedirler.