gülsuyu nakliye firması

Gülsuyu evden eve nakliyat Ömeroğlu Nakliye şirketinin 1990 yılı itibariyle çalıştığı hizmet bölgeleri arasında ilk sıralarda yer alır. Maltepe Küçükyalı semtinde kurulması ve karşılama ofisinin bu semtte olması sebebiyle Maltepe ilçesindeki tüm taşınma talepleri için en uygun fiyatı sunmakta kaliteden ise asla taviz vermemektedir.

Gülsuyu Nakliyat denildiğinde Maltepe Ömeroğlu Nakliyat akla geldiği gibi hizmet kalitesiyle de müşterilerinin vazgeçilmez nakliye şirketi olmayı başarabilmiştir. Nasıl hizmet sunuyor da sektörün en popüler taşıma şirketi olmayı başarabilmiştir? dediğinizi duyar gibiyiz. Evden eve nakliyat hizmeti bilhassa Ömeroğlu tarafından nasıl sunuluyor hemen görelim.

gülsuyu nakliyat

Arama motoruna Gülsuyu Evden Eve Nakliyat yazdınız ve karşınıza bu site çıktı veya akrabalarınızdan tavsiye aldınız ve Ömeroğlu ile taşınma kararı verdiniz. Peki bu taşınmada sizleri nasıl bir hizmet bekliyor anlatmaya geçelim.

İlk olarak müşteri temsilcisi tarafından sizlere fiyat teklifi hazırlanır. Bu fiyatı kabul etmeniz halinde adınıza dilediğiniz en yakın ve müsait tarihe randevunuz oluşturuluyor.

gülsuyu evden eve nakliyat

Randevu tarihinde şirket ekibi evinize gelerek (size belirtilen saatte) ilk başta mobilyalarınızı ambalajlamaya başlar ve tüm ambalajlama işlemi bittikten sonra taşımaya geçilir. Bu esnada dolaplarınız marangoz tarafından de-monte edilerek paketlenir. Avize ve aydınlatma cihazlarınız sökülerek uygun boyuttaki kolilere yerleştirilir.

Taşıma ekipçe yapılır. Eşyaların tamamı eksiksiz bir şekilde özenle araca yüklendikten sonra yola çıkılır.

Eve varıldığında paketlenen eşyalar paketlerinden çıkarılıp odalara taşınır. Dolaplar tekrar monte edilir, avizeler takılır ve beyaz eşyaların bağlantıları da yapıldıktan sonra gülsuyu evden eve taşıma işlemi son bulur.

Gülsuyu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gülsuyu’nda oturuyor ve taşınmak için en uygun fiyatı veren nakliye şirketini tercih etmek daha doğrusu bulmak istiyorsunuz haklı olarak. Burada önemli olan hizmeti ucuza mal edebilmek değildir. Uygun fiyatlı kaliteli hizmet alabilmek için şirket seçimi yaparken titiz olmak esastır. Öncelikli hedefiniz kaliteli hizmet olmalıdır. Peki Gülsuyu Evden Eve Nakliyat hizmeti için Ömeroğlu’nu tercih etmeniz halinde nasıl bir fiyatla karşılaşırsınız kısaca açıklayalım.

Fiyatlandırma yapılırken hangi boydaki nakliye kamyonunun kullanılacağı ve taşınma mesafesi oldukça önemlidir. Bunların yanında kat durumu ve kamyon ile bina arasındaki yürüme mesafesi de önemlidir. Genel olarak Gülsuyu nakliye ücretleri şu şekildedir:

1+1 ———->>> 1000TL
2+1 ———->>> 1200TL
3+1 ———->>> 1400TL

Hemen şimdi Gülsuyu Nakliye şirketi ile kaliteli hizmetler almak için randevu alın. İlk taşınmanız için %10 indirim yakalayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir